Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kellene jól kijönni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kellene jól kijönni a dologból?

Figyelt kérdés

Van egy lány akibe belehabarodtam elég komolyan már, de Ő még az előző kapcsolatából való kilépés miatt még nem érzi úgy, hogy szeretne kapcsolatot... Sokan próbálkoznak nála, de elutasít mindenkit...

Sokat szoktunk beszélni, de már eléggé kihat ez a helyzet a hétköznapjaimra, a viselkedésemre, a hozzáállásomra a dolgokhoz...

Mondjam el neki mit érzek, és hátha, aztán ha nem sikerül akkor kerüljem? Vagy legyek vele türelmes, és uralkodjak magamon?

Elég nehéz várni...


2010. nov. 17. 01:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne várj sokat vele, de nyíltan se mondd egyből a szemébe, mert a lányok ennyi idősen még megijednek tőle, meg később is. Próbálj meg kettesben maradni vele, aztán beszélgess vele, mesélje el, mi bántja és utána meg mondd meg, hogy te vagy a legjobb megoldás a problémáira.
2010. nov. 17. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
szerintem is :)
2010. nov. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom milyen korosztályra tippelsz, a lány 20 éves...:)


Az a baj, hogy nem tudom elcsalni sehova, mindig kitér... De ha összefutunk véletlenül, akkor rendes, nevet is sokat, de programra nem nagyon tudom rávenni... Így azért nem könnyű, és hát msn-en nem tudom mennyire lenne hatásos a dolog...

2010. nov. 19. 19:33
 4/9 anonim ***** válasza:

barátkozzatok ismerjétek meg egymás légy társ a bajba hagy számítson rá még egy kicsit várj

17/L

2010. nov. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Csak nehogy a nagy barátkozásban, mással összejöjjön:D Az így már durva lenne...
2010. nov. 19. 19:59
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha 20 éves akkor elég komoly lehetett a kapcsolata. Vagyis szerintem. Biztosan csalódott, megviselte a dolog. Engem is megviselt amikor szakítottam a barátommal, nem azért mert még szerettem hanem épp azért, hogy 1 évig vele voltam és nem szerettem igazán. Bármilyen okból is szakítottak még biztos nehéz neki, így azt javaslom, hogy kicsit várj, hagyj néhány nap szünetet, hátha elkezdesz majd neki hiányozni:)
2010. nov. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igen, csak tartok attól, hogy miután nem ismerem, mi van akkor, ha Ő az a fajta, aki elvárja, hogy a fiú keresse Őt. Ő pedig, ha belerokkan akkor se fog írni... Már egyszer hibáztam, hogy nem vettem észre, hogy mi a helyzet, és talán túl rámenős voltam. Most sikerült újra egy kicsit a bizalmába kerülni, és szerintem nem sok hibalehetőség van...

Azt kellene megtudni, hogy mikor a legalkalmasabb az idő a kiterítésre...

2010. nov. 20. 01:27
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem arra értettem, hogy várd meg míg ő jelentkezik.Az ilyen nőt én valahogy nem nézném semmibe. Hanem várj néhány napot, hagy legyen egyedül és majd 4-5 nap múlva jelentkezz újból:)
2010. nov. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszi, hogy írtál!
2010. nov. 20. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!