Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van ez vajon? Részletese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez vajon? Részletesebben lent:

Figyelt kérdés

Nos a probléma nem egyszerű, de ha lehet értelmes hozzászólásokat kérek.

Tehát adva vagyok én 24 éves vagyok,(srác).Soha nem ment az ismerkedés.próbáltam évekig elég aktívan. Tettem azt amit úgy éreztem kell, próbáltam segítség híján magamat fejleszteni, illetve ismerkedtem ugy , ahogy azt gondoltam hogy talán jó,telt múlt az idő és 16 évesből 24 éves lettem, s bár nem vagyok öregember. még egy csók se egy ölelés nem jött össze. amikor ismerkedtem pl neten.akkor rendszerint ezek találkozás nélkül végződtek, maradtak netes beszélgetésnek, ha élőben akkor pedig igazán soha nem tudtam sikert elérni,tartottam egy önvizsgálatot, de hiába vádoltam magam, ettől még lejjebb ment az önbizalmam,szóval élőben, megtudok szólalni megy a beszélgetés, de azt veszem észre hogy nem hagyok nyomot az illetőben, van mosoly van nevetés, nincs rossz hangulat közben, de amikor oda kerülne a sor hogy találkozzunk megint akkor , sajnálom de nem lehet,vagy nem ír vissza ha pl e-mail-en írtam nekia tali után, neten ugyanez csak ott élből nem valósul meg a találkozás, és ennyi idősen szégyenlem hogy ezt tudom felmutatni, ez nem lóverseny de higgye el mindenki hogy nem a b...ról meg a szüzességről szól ez a téma hanem az hogy kiváncsi lennék arra hogy milyen az amikor valaki szeret..sokszor megfigyelek párokat, tiniket huszonéveseket 30-asokat. és akkor is magamba nézek. Hát ennyi.


2010. nov. 16. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Őszinte részvétem :(

Értelmesnek tűnsz pedig, szerintem a probléma ott lehet, hogy kevés emberrel találkozol átlagosan, (osztálytársak, majd kollégák) kéne menned olyan helyekre, ahol mindig van esélyed új emberekkel ismerkedni. Táborok, partyk.

2010. nov. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ja, társaságba kell menni, máshogy nem megy. Egyébként meg nem ajánlom teljes szívemből ezt a taktikát, de működhet. Szóval legyél nyers, meg paraszt, pont a másik véglete annak ami vagy, így ha nem is könnyű, de legalább nyomot hagysz a csajokban. A haragot meg még mindig könnyebb szimpátiává alakítani, mint a semmit.
2010. nov. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Társaságba járás megvan, azzal nincs gond.
2010. nov. 16. 23:47
 4/5 anonim ***** válasza:

1.-nek egy bunkó válasz: verj be neki egyet, az tuti nyomot hagy xDD

ha ennyiszer nem jött össze, akk a következőtől, ha nem jön össze kérdezd meg tőle vhogyan, h mit csináltál rosszul és utána próbáld azt kijavítani. sry, jobb nem jut eszembe:S

2010. nov. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*mármint úgy első, h válasz. nem az első válaszolónak üzenem:)
2010. nov. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!