Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lesz ebből? 21 éves lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz ebből? 21 éves lány vagyok, nyáron megismertem egy 33 éves pasit. Nem rég vált el, van egy féléves kislánya. Nem járunk megmondta h nem akar szerelmes lenni, és elfogadtam, nem "nyomulok". heti 1-2szer talizunk (randi).

Figyelt kérdés
Azt mondta h tudna belém szerelmes lenni (néha érzi is) + nagyon jó bnő lennék. 3 hónapja tart.csak szexbarátság vagy lehet ebből vmi? idő kell neki vagy reménytelen, előre is köszi andi
2010. nov. 16. 20:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
34 éves pasi vagyok. 11 éves kapcsolat után. 24 éves lányokkal egész jó el vagyok, tehát talán a 21 sem lenne probléma, de az nagyon egyén függő. Válás után inkább a szeretkezés kell, mint szex. A kérdés az, hogy érződik-e a korkülönbség a kommunikációtokban. Ha nem, akkor akár lehet még komolyabb kapcsolat belőle.
2010. nov. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Kérdésem az lenne utolsó válaszoló mint férfi!Ha 21 éves és jól megértitek egymást,szex is jó,és olyat nyújt neked amit más nőktől nem kapsz meg(itt most jelen kérdésnél a lelki dolgokra gondolok) miért nem tudsz normális kapcsolatot kialakitani a lánnyal?Ha már lefekszel vele akkor csak ugy fekszel le már vele h kedveled,nem?
2010. nov. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ja és hozzáteszek még annyit hogy azon miért nem gondolkodnak el a férfiak hogy egy ilyen fiatal lány miért pont egy elvált gyerekes férfit akar?Mert akit ismerek férfit aki elvált mind azon panaszkodik h nem talál magának nőt mert elvált.Tessék itt a lehetőség,de ti nem éltek vele.Talán azt gondoljátok h kiakar használni?Én értem h csalódás után jobb csak a szex de sztem ez nem állapot,mert a nő csak szerelemes lesz hiába mondja h nem.Saját tapasztalat,énis fiatal vagyok és semmi esélyem sincs mert engem is megbélyegeztek ti férfiak!
2010. nov. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
21:18-as vagyok..azon az oldalon amelyen te, Kérdező :)21/L
2010. nov. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Semmi nem érzősik abból h van köztünk 12 év...mármint tökéletesen megértjük egymást és nagyon sokat beszélgetünk! Érzem h ez nem csak szex egyikünk részéről sem, de fél belebonyolodni érzelmi kapcsolatba, ki is mondja h nem akar szerelmet. Viszont nem tudom h ez egy ideiglenes állapot, vagy pedig ő ilyen és kész. Nagyon kedvel, biztos vagyok benne, tudna szerelmes lenni, de nem akar és nem tudom biztodan h miért...
2010. nov. 17. 17:54
 16/16 anonim ***** válasza:
Azért mert csalódott és a férfiak el tudják választani a szexet meg az érzelmet.Sajnos rá kell jönnöm igy van!VAgy pedig jól játsza a szerepét amit megint jól tudnak csinálni.Ne éld bele magad ugyanebben a helyzetben voltam detto és csak kihasznált,felejtett velem.
2010. nov. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!