Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lesz ebből? 21 éves lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz ebből? 21 éves lány vagyok, nyáron megismertem egy 33 éves pasit. Nem rég vált el, van egy féléves kislánya. Nem járunk megmondta h nem akar szerelmes lenni, és elfogadtam, nem "nyomulok". heti 1-2szer talizunk (randi).

Figyelt kérdés
Azt mondta h tudna belém szerelmes lenni (néha érzi is) + nagyon jó bnő lennék. 3 hónapja tart.csak szexbarátság vagy lehet ebből vmi? idő kell neki vagy reménytelen, előre is köszi andi
2010. nov. 16. 20:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
szerintem sok a korkülönbség. főleg, hogy kislánya is van ha korán házasodik akkor még a kislánya nővére is lehetnél. :/
2010. nov. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Így leírva azt látom, hogy csak szexre kellesz neki, és csak etet ezzel a hülye dumával, hogy időre van szüksége, blabla...
2010. nov. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

20:31

Azért 11 évesen készíteni egy gyereket elég extrém dolog lenne.

2010. nov. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
szex kpcsolatban benne lennél?csak akkor kezdj bele ha igen mert ebből más nem igen sülhet ki
2010. nov. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ha azt mondom ne találkozz vele, mert nincs értelme, akkor nem fogsz? Na ugye, hogy fogsz. Szóval döntsd el te, hogy látsz-e benne jövőképet, ami neked is megfelel, és dönts.
2010. nov. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

a mai világban már 12 évesen is szülnek :D:D

jólvan csak viszonylagosan mondtam. :)

2010. nov. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mit higgyek. Nagyon őszinte típus, első talikor megmondta h hány éves, elvált és gyereke van. Korrekt, mert azt is mondta h nem akar szerelmes lenne. de mégis ha együtt vagyok vele, látom h ő is "belegondol" h mi lenne ha nem csak ennyi lenne. kérdezett is olyanokat h a gyerekekhez hogy állok stbstb...meg mondta is h "nagyon jó csaj vagyok" (nem csak külsőre vonatkoztatva hanem jó bnő lennék stb) Mostanában azt is szokta mondani h "Néha olyan szerelmes tudok lenni beléd..." és majdnem minden este felhív és van h órákat beszélgetünk. + nemrég mondta h töltsünk együtt egy egész hétvégét meg menjünk a barátaival telelni... nem vagyok hülye, tudom h egy válás utána pasinak kell a szex, és megértem h nem akar elvenni feleségül 6 éves kapcsolat után:D ezt és sem akarom. de szerintetek totál reménytelen vagy előbb-utóbb ez mozdulni fog vmerre?? így is nagyon jól érzem magam vele (én és hosszú kapcsolaton vagyok túl) és jól esik a lazaság...de kicsit már kezd kevés lenni a szex-barátság... szerintetek hogyan tudnám kihozni belőle is az érzelmeket? (anélkül h nyomulnék) mert tiszteletben tartom a szabadságát maximálisan! Köszönöm az eddigi válaszolat!!!
2010. nov. 16. 21:03
 8/16 anonim ***** válasza:
A viselkedéséből ítélve szerintem esélyes h lehet valami :) csak ki kell tartanod...nem kell semmit tenned, egyszerűen csak legyél mellette, érezze h számíthatd rád, lássa, hogy mit tudsz neki nyújtani. És ha túl lesz ezen a válás utáni mizérián, akkor esélyes:) am én is kb ilyen szituban vagyok, és még a korok is stimmelnek :D
2010. nov. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
21:18 a szituban melyik "oldalon" vagy??
2010. nov. 16. 22:15
 10/16 anonim ***** válasza:
Énis ugyanebben a helyzetben vagyok,és én vagyok a lány,és kb ugyanez a szitu.Én már szeretem,de nem merem elmondani neki mert félek.Ugyhogy stagnál a helyzetem,szexelünk,dumálunk és alszunk!Semmi kommunikáció mert énsem és ő sem mer kezdeményezni!Uh szívás de én már belefáradtam!
2010. nov. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!