Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megkéredezhetem tőle, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkéredezhetem tőle, hogy nem-e akar találkozni velem valamikor?

Figyelt kérdés
Van egy srác, már egy ideje ismerem, de mostanában egyre többet beszélegettünk neten. Nagyon aranyos velem, kedves meg minden, ha másról lennee szó azt mondanám, hogy szerelmes belém, de ő szinte minden lánnyal ilyen. Lehet kicsit megérezte, hogy szeretem, de nnem biztos, mert próbáltam tisztáznia dolgot. Mit tanácsoltok, hogyan közelítsek? Megkérdezhetem, hogy nem-e akar találkozni, mert rég láttuk egymásy, vagy ilyesmi??? hmm..? Köszike előre is válaszotokoat :)
2009. jan. 12. 08:39
 1/1 yuda ***** válasza:
Úgy olvasom,túl sok tanácsra nincs is szükséged,tedd azt,amit írtál: mondj olyasmit,hogy jó lenne egy jót beszélgetni,vagy hasonló,mert rég láttátok egymást-aztán majd alakul valahogy,csak arra figyelj, ne nyomulj túlzottan, mert a srácok java része ettől visszahátrál.
2009. jan. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!