Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez randi vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez randi vagy csak simán barátkozni akar?

Figyelt kérdés

Ma megismertem egy külföldi srácot a buszmegállóba. Nem volt biztos abban, hogy a Keleti fele megy-e a busz (bár utólag az is eszembe jutott lehet így akart beszélgetést kezdeményezni) és segítettem neki. Utána ott maradt és kérdezett pár dolgot a környékkel kapcsolatban. Amikor már a buszon voltunk mindig próbált a közelembe maradni és inkább személyes dolgokat kérdezett, szóval rólam és az életemről. Megkérdezte a nevemet is és bemutatkozásként kezet fogott velem és megjegyezte, hogy milyen hideg és picit simogatta :). Én hamarabb leszálltam amit előre mondtam is neki, erre megkérdezte, hogy majd nem-e találkoznék vele a hétvégén. Igent mondtam és ugye elkérte a számomat és azt mondta hívni fog. Még mindig a hatása alatt vagyok. Szeretnék vele találkozni, csak nekem egy picit kellemetlen, hogy nem beszélem folyékonyan az angolt, ő meg 5 nyelven beszél anyanyelvi szinten. Nehezen tudom magam kifejezni. Szerintetek bejövök neki vagy csak inkább barátokat akar szerezni?

18/L


2010. nov. 16. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Sztem bejössz neki. Mondjuk ha külföldi, akkor lehet h nem lesz hosszú életű a dolog.
2010. nov. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem mielőtt visszamegy külföldre, akar egy kis kalandot meg akar kóstolni egy friss hamvas Magyar barackot...
2010. nov. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
sztem minden országbol akar 1 csajt akit meg lehet bszni.
2010. nov. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mármint nem 1-2 hétig lesz itt, hanem tartósan.
2010. nov. 16. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!