Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Anyáéknak hogy mondjam el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyáéknak hogy mondjam el?

Figyelt kérdés

az a helyzet hogy van barátom majdnem 1 hónapja és még nem mondtam el mert nem tudtam mennyire lesz komoly

ma akarom elmondani de nem tudom hogy csak mondjam egyszerűen h ,,van pasim,, vagy hogy?

a válaszokat előreköszi :D

15/L


2010. nov. 15. 18:37
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
67%

szerintem úgy lenne jó tálalni hogy mikor újra elmentek együtt valahova akkor megmondod anyukádnak hogy elmész moziba cukrázdába egy sráccal...ő megkérdezi ki ez a srác...te erre jösz azzal hogy hát szimpatikus jóravaló bla-bla.Egy hónap ide vagy oda utólag nem sokat számít.

Ha rögtön azzal indítasz hogy pasid van akkor elképzel mindenfélét hogy már már biztos harangozni lehet benned annyira használatba vett már.


Ja amúgy fiatal vagy még ehhez csaxólok

2010. nov. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
minek elmondani? senki nem kötelez.
2010. nov. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Mosolyogva állj anyukád elé azzal, hogy van egy fiú, akivel összejöttél.

Én így mondtam, örült neki. ^^

2010. nov. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
azért akarom mert hnap találkozunk suli után és már nemtudok kitalálni semmit hogy hol leszek :D
2010. nov. 15. 18:52
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

Vezesd fel. Mondd, hogy szeretnél elmondani valamit, és örülnél, ha picit figyelnének rád. (Ha ijedősek a szülők, tedd hozzá, hogy ne aggódjanak, semmi gond nincs, nem történt semmi rossz.) Ezután mondd el, hogy megismerkedtél egy fiúval, akivel egy hónapja randizgattok, és holnap is szeretnél vele találkozni, ezért most kéred, hogy engedjenek el, mert örülnél, ha tudnának róla. Mondd el azt is, hogy nem akartál titkolózni, csak addig nem mondtad el, míg nem érezted komolyabbnak a dolgot, de most már úgy érzed jól megvagytok, és szeretnétek, ha így maradna.

Esetleg ajánld fel, hogy nemsokára bemutatod nekik is, ha ettől nyugodtabbak lesznek.

Ennyi. Nincs ebben semmi kunszt. Ha érett lányként adod elő, meglátod, ők is komolyan fognak venni. :)

21/L

2010. nov. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
köszi:D
2010. nov. 15. 19:00
 17/28 A kérdező kommentje:

ma 18:58-nak köszi

a másiknak meg hát...inkább nem mondok semmit...

2010. nov. 15. 19:00
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez jó ötlet,már a mósolygós,anyueléállós,hogy van egy tök aranyos fiú,és már egy ideje udvarol neked vagy ilyesmi,csak télleg boldogan add elő ne úgy mintha vmi rosszat csináltál volna,azt h mióta vagytok együtt nem muszáj elmondani.
2010. nov. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

egy hónapon keresztül nem tudták hogy merre vagy? mert ha a pasiról nem tudtak akkor gondolom arról se hogy merre járkálsz. szerintem már az elején mondani kellett volna, hogy találkozol egy fiúval, vagy randiztok. én így csináltam, és nem volt belőle semmi, elfogadták. és legalább tudták hogy merre vagyok. igaz nekem csak 3 hete kezdődött, de hát akkor is..

16L

2010. nov. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
nem mert suli után találkoztunk fél órát vagy 1et és általában dolgoztak :D
2010. nov. 15. 19:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!