Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dodesz.. kérdése:

Hogy mondjam el anyáéknak?

Figyelt kérdés

Egy hónapja együtt vagyok barátommal, igazából ő az első, aki nem távkapcsolatból való...

Nem merem elmondani a szüleimnek...hogyan kezdjem? Vagy mit mondjak?

Segítsen valaki! Köszönöm szépen!

15/L , 18/F


2011. jan. 31. 20:21
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Csáó mutter - fater, ő itt a barátom, Géza!
2011. jan. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én anno még úgy mondtam, hogy oda álltam anyám elé és kijelentettem, hogy "holnap nem leszek itthon" persze azonnal visszakérdezett h hova megyek, én meg elmondtam neki h egy fiúval találkozok. :)
2011. jan. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én is kb. úgy csináltam mint a második, csak egy picit meredekebben. :D Randi előtt negyed órával közöltem, hogy most elmegyek, jött a kérdés, hogy hova, ment a válasz, hogy randizok. :)

Ezt mondjuk nem javaslom, mert lehet, hogy nem venné jó néven. Szerintem állj elé, és mondd meg egyszerűen: "Anyu, képzeld, van barátom! :)".

2011. jan. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
4%
Isteneeeeeeeeem -.- Ahjjj megmondod nekik, hogy van egy új barátod, aki 18 éves, azután bemutatod nekik.. ENNYI B*MEG!! Ezen mit kell így izgulni?
2011. jan. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
68%
utolsó válaszló f@sz hiányod van h ennyire idegbeteg vagy? és ha izgul???
2011. jan. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat...



Nem lehet mindenki olyan, hogy képes odaállni a szülei elé és ilyet elmondani...És ha nem olyan a kapcsolata az embernek vele(nem veszekedés vagy ilyesmi) hogy nem nagyon beszélnek ilyen dolgokról, akkor miért én vagyok a hülye?

2011. jan. 31. 20:36
 7/9 anonim ***** válasza:
szia, én most a hétvégén mondtam el a szüleimnek. apám épp a fülét pucolta a konyhában, anyám a TV-t nézte a nappaliban, megfogtam a kezét , bevezettem a konyhába, becsuktam az ajtó, a szemükbe néztem és megmondtam, h. van barátom. Persze apám 50X megkérdezte, h. mi van???? mondtam neki megint, aztán kész. Úgymond leesett az álluk, mert még életükben nem láttak még olyan határozottnak, mint akkor, ezért nem is tudtak kérdezni, csak bámultak. Aztán kinyitottam az ajtót és mentem a szobámba.
2011. jan. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
65%

szerintem is csak úgy finoman add be nekik. pl segítsd anyukádnak a konyhában krumplit pucolni, vagy ilyesmi, meg beszélgessetek előtte kicsit másról felvezetőnek, aztán mondd, hogy őőő, anyu hát szóval, van egy fiú, aki.. :)


az utolsónak meg: apád miért a konyhában pucolja a fülét??? :D :D

2011. jan. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem az a jo megoldas hogy nem ugy allsz oda hogy bejelnted nekik na figyu van egy pasim...hanem szolsz anyudnak h szeretnel elmenni/elmesz egy fiuval talalkozni ebbol mar lehet latni hogy allnak a temahoz...
2011. jan. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!