Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mondjam-e el anyáéknak vagy sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjam-e el anyáéknak vagy sem?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok és a barátommal már másfél éve járunk. Már sokszor lefeküdtem vele de egy jó ideje nem mert nyomaszt az a gondolat h anyukáméknak hazudnom kell. Mit tegyek? Mondjam el anyukáméknak, még ha kiabálni is fognak velem vagy inkább tartsam titokban? (félek azért h a barátomat is megutálják és eltiltanak tőle vagy nem tudom). Amúgy már utaltam én is és ők is rá h lefeküdtünk a barátommal csak mindig mondták h "még fiatalok vagytok, korai ez még ...stb".
2011. jún. 16. 15:50
 1/7 anonim válasza:

Ha nagyon nyomaszt téged hogy el kell mondanod, legalább mond el lehhet üvöltözni fognak lehhet hogy nem!

De az biztosan jobb lesz hogyha elmondod nekik az igazat!

2011. jún. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha jóban vagy a szuleiddel,akkor mond el.Inkább tudják meg toled mint mástól.De miért is kiabálnának?Legfeljebb kioktatnak kicsit,szépen végighallgatod és ennyi.Visszacsinálni senki sem tudja.
2011. jún. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha tartasz tőlük, akkor nem kell elmondanod. Kegyes hazugság :)
2011. jún. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen mondd el! Én szerintem anyukámnak mondanám el először, ő biztos megértené. Ha egyszer úgy érezted, hogy most jött el az ideje akkor ezvan. Nem olyan nagy gond ez. Főleg 17 évesen? És azokkal a kis 13-14 évesekkel mivan akik már ilyen idős korban elkezdik. A másik meg, hogy már régóta jársz a barátoddal. tehát szereted. Akkor meg miért ne? A szüleidnek meg kell értenie, hogy felnőttél:)
2011. jún. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem az anyukám nem érti meg ezt... ugyanezzel jön, hogy fiatalok vagyunk, korai stb., csak én már lassan 20 leszek. -.-

De beszélj velük, ha normálisak. :) Ne titkold!

2011. jún. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Féltenek. En is féltem a tini lányomat és probálom védeni de ha mégis lefeködne valakivel akkor tudomásul vennem. Ez az élet. Elkezdeném mástól félteni
2011. jún. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem például hihetetlen rossz a kapcsolatom anyámmal. Mindig is irigyeltem a barátnőimet amikor arról meséltek, hogy ezt meg ezt beszélték meg az anyukájukkal. Én nem mondtam el nem hazudtam csak hallgattam róla gondolom valamikor csak rájött mert azért ő sem hülye. Nőgyógyászhoz is a párommal mentem először. Te ismered a szüleidet ha bánt, hogy hazudnod kell akkor mondd el nekik megkönnyebbülsz és mivel rosszul érzed magad mert hazudtál nekik gondolom azért nem olyan rossz velük a kapcsolatod :). Azért írom mert én egyetlen hazugságomat sem bánom, ő is hazudott nekem rengetegszer.



21/L

2011. jún. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!