Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jégkorcsolyapályán ismerkedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jégkorcsolyapályán ismerkedni?

Figyelt kérdés

Össze szeretnék jönni az osztálytársammal már 2 éve nézegetem :D...de eddig nem tetszett ennyire. Most elhatároztam hogy összejövök vele ha ő is akarja.

Szombaton megyek vele korizni meg még haverok meg az ő barátai ...De van egy srác aki tetszik neki...és ő is ott lesz..!

14/L 14/f

Eddig velem nagyon bunkó volt ,most megváltozott teljesen ...kérdezte is hogy melyik éne tetszik jobban az eddigi vagy a mostani kedves...

Na de hogy jöhetnék vele össze?:S


2010. nov. 15. 18:15
 1/2 anonim ***** válasza:
74%

Csinálj úgy mintha elesnél, és kapaszkodj belé. És ha megvan a pillanat, akkor jöhet a csók.

Nekem bejött.


19/f

2010. nov. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jól értem, hogy te vagy a fiú?

Akkor viszont lehet, hogy jobb megoldás lenne megkérni valakit, hogy bénázzon egy kicsit úgy, hogy ne csak ő essen el, hanem a lány is, aki bejön neked.És akkor menj oda, segíts neki felkelni, persze vigyázz, nehogy te is eless.Fogd meg a kezét, nézz mélyen a szemébe, s ha megfelelő a pillanat csókold meg.


Esetleg "kígyózzatok".Fogjátok egymás kezét sokan és úgy menjetek körbe a pályán.Az nagyon vicces,mert szét-szét szakadozik a kígyó, esetleg majd elesik valaki:) Ez jó hangulatot tud teremteni.

Ha pedig jól érzitek magatokat együtt korizás után kérdezd meg tőle,hogy mit szólna hozzá, ha hazakísérnéd. Ha a pályán nem, a ház előtt is meg tudod csókolni:)

Sok sikert!

2010. nov. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!