Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srác elhívott sétálni, de mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srác elhívott sétálni, de mit tegyek, amikor sétálunk, mit mondjak? Kézen fogva menjünk vagy nem?

Figyelt kérdés
nem tudom hogy viselkedjek
2008. jan. 11. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

n eröltes semmit léngy önmagad ne akarj másnak látszani. légy természetes ne készülj tulságosan rá. az h fogja e a kezed vagy sem az majd kialakul lehet sétáltok és egyszercsak megfogja

sok szerencsét szurkolok

2008. jan. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Én is igy izgultam az első randiaimon. :). Tényleg ne tegyél semmi olyat ami nem te vagy. a kezedet ne tedd a kezébe, csak ha érzed hogy alkalom van arra, hogy megfogjátok. lehet téged is aggaszt, mert én attól féltem, hogyan köszönjünk. arcra puszi, csók, szájrapuszi, vagy csak szia. nagyon sokáig csak 3 puszi, aztán egyszer akart szájrapuszit de elrántottam a fejemet, aztán szájra majd csókkal. és most 4 éve vagyunk együtt.:D ugyhogy előre, ne félj semmitől, minden rendben lessz. de semmi olyat ne engedj amit nem szeretnél vagy amivel még várnál egy keveset. DRUKKOLOK:D

Egy 17 éves lány

2008. jan. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne tervezd meg előre, hogy most ezt vagy azt fogjátok csinálni, mert ha valami miatt mégse úgy történnek a dolgok, akkor csalódni fogsz.Én is így voltam...
2008. jan. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
a viselkedés jön magátol!!! ne fogd meg semmiféleképpen a kezét. csak akkor ha ő előbb fogja meg a tied. mi az hogy mit mondjál???:D hát majd amirol beszélgettek. ne parázz.!!!!!
2008. jan. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
ne görcsölj rá és nem lesz gond.legyél kedves és próbálj meg felszabadultan viselkedni.ez nehéz lesz.de ha azt látja hogy parázol, félreértheti és azt hiszi nem tetszik neked.
2008. jan. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!