Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Igaz, hogy egy ilyen sms után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy egy ilyen sms után csak, barátként néz rám?!

Figyelt kérdés
A történet bonyolult van 1 pasim és képbe jött egy másik srác kiderült tetszek neki nekem is tetszett ő de ugye én jártam "vkivel" és a srácal tökre baráti szinten voltunk erre ő ír nekem 4:20 kor smst : Azt hiszem szeretlek épp most jöttem rá...találkoztunk megbeszéltük aztmondta nem emlékszik mert hát bevolt baszva , és hogy rám nem tud úgy nézni mint csajra csak barát....
2010. nov. 14. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

mutasd meg neki az smst, és mond meg neki, hogy ne csak akkor legyen bátor, amikor be van rúgva.. vagy most mondja azt, hogy egyáltalán nem gondolta komolyan az smst..

és akkor innentől kezdve le van zárva a téma...

2010. nov. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

ezeket ne úgy beszéld meg vele,hogy részeg...

én is hajnal 3 és 5 között váltottam meg a világot.


valószínű nem Ő az igazi.

2010. nov. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
16:36 : xDDDDD
2010. nov. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
2 őszinte ember van: a gyerek és a részeg. Szal én arra tippelnék, h barátságnál többet érez irántad.
2010. nov. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

16:51 !

Teljesen egyetértek! Lehet csak bepánikolt miután már a gátlásai újra talpra álltak...

2010. nov. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!