Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek után lehet valakire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után lehet valakire pusztán barátként tekinteni?

Figyelt kérdés
Miután rosszul értelmezi a kedvességet,közeledést,s emiatt van egy kis afférotok,és miután Ő közli,hogy szimplán egy ember vagy számára a sokból,akit kedvel,de ennyi.Persze Te közben nem is szerettél volna ráhajtani,csak éppen hülyén jött ki a lépés...Ezek után lehet barátoknak maradni?Csak mert az egész rendkívül kellemetlen...S mindig ott lesznek a levegőben a kimondatlan képzelgések egy félreértés miatt.
2010. okt. 17. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha tisztázzátok ezt a félreértést, elmondjátok egymásnak hogy mi a helyzet és rájöttök, hogy tényleg mindketten csak barátok akartok maradni (és ez így is van, nem csak egymásnak mondjátok) akkor szerintem működhet a dolog. Lehet hogy pár hétig még kínosnak fogjátok érezni a dolgot, de ha nem ezen csámcsog mindenki csak ti ketten tudjátok és megbeszélitek, akkor hamar el lehet felejteni és lehet barátokként viszonyulni egymáshoz. Csak rajtatok múlik.
2010. okt. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

igen!hasonló helyzetbe voltam nem olyan rég de sikerült a csajjal tisztázni h nem akarok tőle semmit!most ugyanúgy hülyéskedünk mint eddig:)

18F

2010. okt. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerelmet vallott,8 napig jártunk,aztán szakítottam vele mert nem szerettem(sulykoltam,de nem ment.:/..)

Nagyon kiborult,2-3 hétig nem beszéltünk,de nem bírtuk tovább..Ugyanis előtte 1 évig nagyon jó barátok voltunk.Utána is..Olyan mint régen.:) Örülök h nem b*sztam el.....

2010. okt. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Am 15/L vagyok.
2010. okt. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!