Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akar barátként mellettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biohazardxxx kérdése:

Miért akar barátként mellettem maradni velem szakítás után?

Figyelt kérdés

Hisz ő szakított velem és tudja jól hogy még mindig szeretem, de ő már csak barátkozni akar velem... 3 évet voltunk együtt. soha nem veszekedtünk vagy szakitottunk vagy beszéltünk egymással csúnyán... tudja jól hogy szeretem de ő már nem akar tőlem semmit. most elviekben 2 hónap szünetet tartunk és azt mondta hogy majd visszatérünk utána erre... ettöl függetlenül találkozzak vele vagy aludthat nálam mint barát....?


Probálkozzak később még nála vagy most akkor mi van?


2010. dec. 13. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem várd meg a szünet végét és csak azután kérdezősködj, hogy mi legyen
2010. dec. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is várd meg a szünet végét, akkorra ő is át tudja gondolni, mit is akar.

Ha azután sem akar tőled semmit és esélyt sem lát arra, hogy többnek lásson ezután, mint egy barátot, akkor akármilyen kegyetlen is, ne barátkozzatok és ne is találkozzatok!

Ha az egyik fél még érez valamit a másik iránt, akkor az mindig reménykedni fog a kapcsolatban. A mindennapi találkozások, beszélgetések pedig nem hagyják, hogy ez az érzés elhalványuljon. Így képes az ember sokszor hosszú éveket is hiábavaló reménykedéssel tölteni és esetlen nem venni észre a kínálkozó lehetőségeket más kapcsolatokra.

2010. dec. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

...talán sajnál...én is így voltam, a barátom ejtett, de jött a legyünkbarátok szöveggel. Rendszeresen találkoztunk, neki nagyon jó volt, nekem a pokol. Aztán egyszer erőt vettem magamon, örökre letiltottam, és töröltem az életemből. kívánom, h nálad ne így alakuljon.

Azt tanácsolom, várj addig, míg nem lesz olyan friss a dolog. Egy ideig ne keressétek egymást, mert úgy megmenthető a barátság. De ha ejtett, és már bevallottan nem szeret, akkor sok esély nincs az újrakezdésre.

2010. dec. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
az a baj hogy ő úgy érzi hogy már csak barátként szeret de én még szerelemmel. ő ugyan ugy tartaná a kapcsolatot velem de én meg nem csak barátként tekintenék vissza... de az is rosszul esne ha egy hónap mulva más pasival látnám... az sem jó ha nem látnám soha mert eszméletlenűl hiányozna... én bármit megtennék érte de szerintem vége van a részéről és csak barátkozni akar majd velem, mert hát gyönyörű 3 év volt és még el is jegyeztem egy éve és ezt ő is elismerte...
2010. dec. 13. 18:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem témához tartozik vagy kitudja, de mért is lett vége 3 gyönyörű év múltán? Már nemszerelmes beléd és kész ennyi? Meg se próbál újra beléd szeretni? Vagy jókat kérdezek én is mi? Sajna én is eféle cipőben járok :( ezért lennék kíváncsi a te esetedre, kilátásaidra!
2010. dec. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ő megmondta hogy már nem szerelmes belém... de 2 hónap szünetet tartunk és azt mondta nem igér semmit... miért szerethetet ki belőlem sok mindent mondott ami miatt lehetett... pl elkényelmesedett a kapcsolatunk mert hétvégente csak ágyban voltunk... vagy mert neke is gondjaim voltak és kevesebbet figyeltem rá és máshoz ment ezeket megbeszélni... vagy csak nem élte ki magár mivel 18 éves kora óta velem van... szóval bármi lehet... szomorú dolog és én akarnám ezt a legkevésbé hisz harcoltam ujra hivtam randizni vacsi virág séta romantikázás... de ebbe ő a döntő fél és nem tudja hogy mi van...
2010. dec. 13. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!