Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek lesz barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lesz barátnőm?

Figyelt kérdés

Mert még soha nem volt. Pedig nagyon szeretnék egyet. Pedig nem latom magam olyan balf*sznak. Nagyon szeretném, ha lenne egy olyan lány aki szeret engem. De olyan érzésem van, hogy nem tudok ilyen lányt találni.

Tudtok valami ötletet?

15F


2010. nov. 13. 21:48
 1/10 anonim ***** válasza:

=/ Minek neked lány? csak hogy legyen? csak mert másnak is van?

hát azért ne legyen..

sajnálom azt a lányt aki melletted lesz

2010. nov. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%

Te ott felettem. Én inkább azt a lányt sajnálom aki veled van.


Még csak 15 éves vagy. Ilyenkor tombolnak a hormonok, de még ráérsz bőven. Így sose szabad kijelentést tenni: Vajon lesz bnőm? Nem. így kell: Lesz bnőm.

2010. nov. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Csak nagyon jó lenne ha lenne egy lány aki szeretne. És én ezért szeretnék barátnőt. Én nagyon remélem, hogy lesz minél hamarabb. De attól félek, hogy nem lesz.
2010. nov. 13. 22:08
 4/10 anonim ***** válasza:
Ilyen hozzáállással soha nem is lesz!
2010. nov. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Még bőven ráérsz ezen aggódni, minél többet rágódsz rajt, annál rosszabb lesz.
2010. nov. 14. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha jól nézel ki v gazdagok a szüleid, akkor lesz. Ha nem, akkor nem lesz.
2010. nov. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

tipikus tini gondolkozás,hogy áhh ugysem lesz meg ehhez hasonlók....

nem szabad így hozzáállni:]

2010. nov. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

kinek kéne olyan barátnő, akinél az az elsődleges, hogy gazdagok-e a srác szülei? az egy dolog. főleg ennyi iősen. vagy nem? :D

bocsi az OFFért :D

14L

2010. nov. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Persze hogy lesz csak türelem és kitartás!!!
2010. nov. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is így voltam vele sokáig h jó lenne ha lenne, de fontos h lyan csajjal járj akivel nem csak azért jársz h legyen egy csajod hanem mert érzel is valamit...Egyébként nem nehéz ilyet találni szerintem csak a fontos h ne játtszd meg magad a csaj előtt, és olyan csaj keress lehetőleg akit esetleg ha egy hét után dobsz ne legen gáz (pl padtársad suliban, vagy haverod tesója XD ).
2010. nov. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!