Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mennyi ideig vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FFDP kérdése:

Lányok, mennyi ideig vagytok egyedülállóak?

Figyelt kérdés

1. Mennyi ideig tart átlagosan amíg egy kapcsolat után belekezdetek egy másikba?

2. Sokan megfelelnek az elvárasaitoknak?

3. Inkább vártok egy "megfelelő" fiúra/férfire vagy azért nem válogattok annyit, mert jobb ha van valakitek?

4. Egyébként úgy milyen jellegű elvárásaitok vannak?

5. Korotok, mennyire tartjátok magatokat (és másik titeket) vonzónak?

Előre is köszi a válaszokat. :)


2010. nov. 13. 15:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

1. amíg el nem felejtem és túl nem vagyok rajta. ez tarthat akár 2-3 évig is

2. az elvárásom szimplán annyi, hogy a fiú értelmes legyek, érezzen érzéseket és ne legyen papucs

3. én kivárom a megfelelőt. körbenézni szoktam ritkán, de ez csak annyi, hogy egy keveset flörtölök vele, ha úgy látom, hogy ne, akkor ennyi. nem fogom a fiút feleslegesen szédíteni. és csakis akkor flörtölök, ha úgy látom, hogy nem megy semmi a kárára.

4. legyen kedves, aranyos, okos és megértő. ja és határozott. az alap higénia meglegyen. vagyis minden nap fürödjön és mosson fogat.

5. 18 éves vagyok. én nem tartom magam vonzónak, de önbizalomproblémám sincs annyira. tudom hogy nézek ki és tisztában vagyok önmagammal. mások szerint szép vagyok, okos és aranyos. és csodálkoznak, hogy még nincs fiúk.

L/18

2010. nov. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Azt nem írtad, h h nézzen ki :)
2010. nov. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

1. Nem ugrálok boldogtalan, szeretetlen párkapcsolatokba valami hímmel, csak hogy ne legyek egyedül, mert alapvetően nagyon jól érzem magam egyedül. Szóval nincs ilyen meghatározott idő, ameddig egyedülálló vagyok. Mindig pontosan addig vagyok egyedülálló, amíg nem találkozom egy olyan férfivel, aki szellemileg és külsőre is lenyűgöz.


2. Aki külsőre és belsőre is vonzó számomra, abból nagyon kevés van, de ezt nem bánom, mert ezért még különlegesebb számomra a párom, ha van, és még jobban megbecsülöm. :)


3. Nem vagyok hajlandó olyan emberrel lenni, aki nem varázsol el, csak azért, hogy legyen valakim, ugyanis én egyedül is nagyon jól érzem magam (imádom a munkám, a szabadidőmet stb.), tehát nekem csak akkor éri meg egy párkapcsolat, ha egy férfi teljesen elvarázsol. Ha semmilyen hatással nincs rám, akkor nem pazarlom a drága időmet egy férfire se, ugyanis rengeteg egyéb örömet okozó dolgot csinálok egyedül is.


4. Ami megfog egy férfiben, az az, ha hiteles, magabiztos, erős szellemiségű férfi, valamint nagyon fontos, hogy az arca legyen vonzó számomra. Fontos, hogy mély, komplex gondolkodású legyen, ugyanis én is nagyon sokat gondolkodom, agyalok dolgokon, ezért meg kell, hogy értsen. Nagyon sok férfit az zár ki, hogy előadom valamiről a véleményemet, és szemlesütve bámul, és látom, nem bírja követi a gondolatmenetemet.


5. 24 éves vagyok, és szerintem vonzó nő vagyok, teszek is érte. Értem ez alatt, hogy karcsú vagyok, formás, nőiesen, szexisen öltözködöm, és a legtöbb helyen sokán utánam fordulnak.

2010. nov. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

mert a külső nekem annyira nem fontos. úgyis beleszeretek a belső tulajdonságai alapján. jó azért ne legyen egy Qvazimódó. ha megvan az alap ápoltsága, akkor nem zavar semmien külső. lehet, hogy ez hihetetlennek hangzik, de én ilyen vagyok. nem a külső a lényeg, hanem a belső.

L/18

16:06

2010. nov. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó előtti hölgy! Kicsit részletesen kifejtenéd, hogy milyen az a "hiteles" férfi, aki neked tetszik, és akiről beszéltél a válaszodban?

Köszönöm!


egy 26 éves srác

2010. nov. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia! Hiteles az, aki bátran felvállalja az érzelmeit, konfliktusait, önazonos az elveivel, és minden gondolatát őszintén kimondja és felvállalja.


Például nézd meg ezt az interjút Csernussal: http://www.youtube.com/watch?v=dJBq-myHi9s


Na, ilyen az a férfi, akit leírtam. Elképesztően intelligens, árad belőle a férfias őserő, jóképű, magabiztos, mély érzésű és gondolkodású ember. Nálam ő az abszolút ideál és az eddigi barátaim nagyon hasonlítottak rá (mind külsőben, mind viselkedésben)

2010. nov. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia!


1. Még év elején ért véget a kapcsolatom, most kezdem úgy érezni, hogy lassan szükségem lenne egy férfire.


2. Biztosan sokan megfelelnek, csak én nem találkozom velük, abból az okból kifolyólag, hogy én még hallgató vagyok, és velem egykorúakkal találkozom, viszont nekem az idősebbek tetszenek.



3. Várok a megfelelőre, nem kapkodom el, minek? Most azért legyek valakivel együtt, hogy magamat is átb*sszam , hogy jó lesz nekem és közben meg a lelkébe gázoljak szerencsétlen páromnak is? Én nem vagyok ennyire felszínes és kegyetlen.


4. Nekem fontos, hogy valakinek legyen esze, tehát okos legyen, magasabb, mint én (178 cm vagyok), ne legyen se hosszú haja, se kopasz, legyen 30-40 körül, szeresse az állatokat, alkalomszerűen se használjon kábítószereket, az alkalmi alkoholfogyasztás és a rendszeres dohányzás nem zavar. Valamint legyenek céljai, nem szándékozom egy munkakerülővel összekötni az életemet, mert senkinek nem vagyok és nem is szeretnék az eltartója lenni.


5. 21 éves múltam, hogy mennyire tartom magam vonzónak az napi szinten változik :) Amikor jó passzban vagyok ez sugárzik rólam és akkor mások is vonzóbbnak látnak, amikor nem, akkor legszívesebben nem néznék tükörbe, gondolom mások sem rám :D Egyébként úgy általánosságban, ha kimozdulok, akkor lennének jelentkezők, de a viselkedésük sokszor inkább megsért, minthogy imponálna.

2010. nov. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

1. Erre nincs konkrét időtartam, szándékosan nem keresnék kapcsolatot. Ha találkozom valakivel és megfog annyira az illető, akkor bonyolódom bele a dologba. Ez lehet akár pár hét de akár évek is.

2. Nincsenek konkrét elvárásaim, de nagyon ritkán van olyan, hogy nagyon megfog valaki.

3. Inkább várok azaz kivárok, nem erőltetek semmit.

4. Nincsenek elvárásaim, de vannak eleve kizáró okok: májerkedő, nagyképű, pofátlan, divatmajom, műveletlen hülyegyerekkekkel illetve akik nyilvánvalóan csak szexkapcsolatot akarnak, azokkal szóba se állok. Ez pedig azonnal lerí valakiről.

5. 24 éves vagyok, elég jó megjelenésű nő vagyok, nincs hiány "udvarlókban".

2010. nov. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Még nem volt párom, mert nagyon kevesen felelnek meg az elvárásaimnak, és az a típus vagyok, aki keresi a tökéletest. Az vele a szívás, hogy mindig, amikor megtalálom, az mindig csak a barátom akar lenni, vagy ilyesmi... vagy még az se :S Én nagyon rosszul érzem magamat egyedül, de még mindig jobb ez, minthogy összejöjjek valakivel, akit nem szeretek igazán. Az elvárás meg végülis abból áll, hogy minél jobban hasonlítson rám (legalább 80%-ban), meg külső megjelenésében is legyen velem egyenrangú (azaz nézzen ki valahogy, ha már én is adok magamra, meg jól nézek ki). Végülis van még időm, hogy összejöjjön, nem adom lejjebb a mércét egy darabig :) Ha kb 25 évesen se lesz még mindig senki, majd akkor esetleg.
2010. nov. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

1. Ez szituációtól függ. Próbálok minnél hamarabb túllépni. Igyekszem nem haragban elválni, ezáltal - ha az illető hagy ott - úgy intézni, hogy később neki se legyen kellemetlen.


2. Nem. Egyáltalán nem. Pedig úgy érzem, teljesen alap elvárásaim vannak. Nem Adoniszt keresek, nem írom, hogy nem fontos a külső, de ennél lényegesen fontosabbak a belső tulajdonságai. A probléma nem is itt kezdődik, hanem egyre több igénytelen és buta férfi van.


3. Természetesen engem minősít a párkapcsolatom és ugyanez fordítva. Úgy intézem soraim, hogy büszke lehessen rám a párom, viszont elvárom ugyanezt. Nem ugrálok kapcsolatokba azért, hogy mindegy ki, csak legyen.


4. Ne legyen igénytelen, adjon magára. Nem tudom elviselni, ha valakinek alacsonyabb az inteligencia szintje, illetve alap műveltsége. Önmagát adja.


5. 23 éves leszek. Nem tartom magam vonzónak, ettől függetlenül nem vagyokcsendes, visszahúzódó. Környezetemben sokszor megdícsérik a külsőmet, viszont " Egy okos lány meghallgat, de nem hisz el mindent."



Nagyon szívesen a válaszokat! :)

2010. nov. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!