Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meddig lehet egy fiú "nyuszi"?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig lehet egy fiú "nyuszi"? Mit lehet még erre fogni, és mi jelenti azt, h nem tetszem neki?

Figyelt kérdés
néha azt érzem tetszem neki, máskor nem is foglalkozik velem..ez most csak a nyuszisága? Azt hittem bátorítottam eleget, többet nem tudnám, mert nem vagyok az a típus, már nyomulásnak érezném..
2010. nov. 13. 00:38
 1/4 anonim ***** válasza:
A nyúlon túl? Nem, a nyúl az.
2010. nov. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Holdtündér ***** válasza:
Talán ő sem tudja mit akar. Folyton elbizonytalanodik, de ne kérdezd miért. Túl álmos vagyok hozzá. :D Megyek is feküdni. Jó éjt! :)
2010. nov. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hány évesek vagytok? Mivel bátorítottad? Én a másik oldalon állok, van egy lány, és pont nem tudom eldönteni, hogy bátorít-e vagy csak eleve kedves. Szerintem valahogy hozd fel pl hogy van egy film vagy színdarab, amit szívesen megnéznél, de épp senkit nem érdekel annyira. Persze ezt valahogy ne túl feltűnően, csak épp valahogy említsd meg, én erre szerintem lehet lépnék:).
2010. nov. 13. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem maximum az első csókig lehet egy fiú nyuszi.

És ez nem függ össze azzal hogy tapasztalt e vagy sem, mert minden nő iránt máshogy érez az ember.


de hány éve mert ha ez a 15-19 éves akkor ok???

2010. nov. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!