Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez most azt jelenti, ha 17...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most azt jelenti, ha 17 éves vagyok, randin ne nyissam ki a csaj előtt az ajtót?

Figyelt kérdés

Eddig nekem magától értetődő volt, hogy kinyitom, előreengedem, stb.

Most elkezdtem olvasni egy könyvet, és ott ezt írja a szerző: "Egy bizonyos kor felett ajánlatos, ha bizonyos dolgokban stílusos vagy: például elegánsan öltözködsz, kinyitod az ajtót a nő előtt, kulturáltan étkezel. Figyelj ezekre is!"


Sőt, azt is írja, hogy legyen egy kis randi a nagy randi előtt, a kis randi kb 40 perces, a nagy pedig 2-3 órás.

Az első nagy randin csóknak kell lennie a vonzalom lemérése érdekében.

Ha kihagyom a kis randit, az első randin már meg is csókoljam? :D


17/F


2011. aug. 2. 19:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Már bocsánat, de nem egy könyv ütemtervéhez kell ragaszkodni a való életben.:) De igen, nyisd ki neki az ajtót, nem hiába nevetlek rendes gyerekké. Nincs olyan rendszer, ami megszabja mennyi ideig tart egy randi. Amíg jól érzitek magatokat. Akkor csókolózzatok, amikor akarjátok.:) Ne a könyvek, hanem a tapasztalatok határozzák meg a szerelmi életet.
2011. aug. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 twinky ***** válasza:
Ha kavezoba, etterembe mentek, legyen akarmilyen, ugy illik, hogy te mesz elore. Mas esetben pedig nyisd ki elotte az ajtot, engedd elore. Es valoban, ne egy etikett-szakkonyvbol tanulj, mert bar ertelmes dolgokat tartalmaz, szerintem megvan a sajat eszed ehhez.
2011. aug. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

És nem etikett-könyvet olvasok, A kulcs a nőhöz a címe.

2011. aug. 2. 20:20
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem tök normális hogy valahonnan fejlődni akarsz a csajozás terén, de ez a megközelítés nagyon rossz. Nem az hogy könyvet olvasol hanem ami abba a könyvbe van. Szerintem neked inkább olyan dolgokba kéne fejlődnöd így látatlanul hogy ne stresszelj, legyél laza a csajokkal, ne akaszkodj rájuk, hogyan kelts vonzalmat meg hogyan irányítsd a dolgokat úgy hogy neked jólegyen. így kapásból százszor több logika van ezekbe mint hogy kinyisd az ajtót vagy ne :D ha meg használható segítséget akarsz kapni a csajozáshoz annyit mondok csak pua...
2011. aug. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 SwedishTime ***** válasza:
Nem tudom megállni, hogy ne normálisat válaszoljak! Az egy baromság, hagyd a fenébe, ne hallgass ilyen balga irományokra!
2011. aug. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

én lány vagyok és én is olvastam ilyen könyvet csak az a fiúkról szólt, hogy hogyan kell bánni velük.. ki is próbáltam.. nem ért semmit.. de amióta a saját érzéseimre hallgatok minden sokkal könnyebb és élvezetesebb...

mindenképpen csak az ösztöneidre hallgass.. ha vmit meg akarsz tenni tedd meg.. mert később bánni fogod

17L

2011. aug. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%

"A kulcs a nőhöz a címe":D

A női nemet ezidáig még senkinek nem sikerült megfejtenie, ez egy kamu könyv:)

22F

2011. aug. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel a szerző nem arra célzott, hogy ha "csak" 17 éves vagy, akkor nem nyithatod ki az ajtót, mert az csak 20 éves kor után lehet, hanem arra, hogy egy kapcsolatra érett, udvarias fiúnak már igen is illik kinyitnia az ajtót! Szerintem azzal rosszat nem teszel, ha kinyitod, hiszen udvarias vagy és ezt a lány is látja. Én örülök, ha valaki kinyitja előttem az ajtót.
2011. aug. 3. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 twinky ***** válasza:
Ja, akkor tenyleg hagyd a francba az ilyen szutykot. Kulcs a nohoz? Bazz, hogy kepes valaki ilyet megirni, raadasul ki is adja. Es ha olyat latsz, hogy "pua", a jovoben azt is keruld minel messzebb - a sajat erdekedben.
2011. aug. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!