Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Lehet esélyem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Lehet esélyem? Reménykedjek?

Figyelt kérdés

szóval az egész kb 2 éve kezdődött..megismerkedtünk, találkozgattunk..stb nekem már akkor nagyon tetszett a pasi..azt mondta én is neki...úgy gondoltam lesz belőle valami, de aztán legjobb barátok lettünk és a járás el volt felejtve..de én még mindig éreztem valamit iránta..aztán összejött 1 csajjal ..és tőlem kért tanácsokat (mivel legjobb haverok votlunk)..alig bírtam elviselni de aztán valamikor végelett ennek a kapcsoltanak is és szakítottak..

Aztán eltelt 1 év és lassan elfelejtettük egymást, a barátságunk is feledésbe merült és én elfelejtettem,hogy valaha is szerettem őt..vagy csak próbaltam

Telt az idő, meg minden és pár napja azon vettem észre magam, hogy mind olyan emlékek jutnak eszembe, amik vele kapcsolatosak..mindent felelevenítettem..aztán felhívtam ..újra jóba kezdtünk lenni..de én már nem nagyon bírom ezt az egészet...megint feltörtek az érzelmeim, de nem akarom neki elmondani, most is van bnője..

nemtudom mit tegyek..annyira bánom azt a 2 évvel ezelőttit..mért nem jöttem össze vele..ááh

légyszi segítsetek!


Előre is köszi mindenkinek


2009. jan. 10. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Próba-szerencse. Csüccs le vele dumálni, mondd el mi nyomja lelkedet és vagy lesz egy pasid akinek már szinte a gondolatait is ismered vagy nem. Sok vesztenivalód nincs. Sok sikert!
2009. jan. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
csatlakozom az előttem szólóhoz szerintem is ülj le vele beszélni és akkor megbeszélitek és ő is elmondja hogy mit akar és lehet hohy ő is így érez irántad
2009. jan. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
en is szerelmes voltam egy legjobb baratomba...en is leultettem es elmondtam h mit erzek es nekem nem megy a szinjatszas...sztem ezzel megtudod h mit gondol rolad s igy nem remenykedsz hiaba...
2009. jan. 11. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

ti aztan osszejottetek?

es koszi mindenkinek!

2009. jan. 13. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!