Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem tudok összejönni 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok összejönni 1 normális csajjal sem?

Figyelt kérdés
17 vagyok (fiú) kidolgozott felső testtel rendszeresen sportolok nem vagyok buta vagy bunkó igénytelenek sem tartom magam. Normális lányt keresek nem valami ribit... sok lánnyal vagyok jóban de mind csak barátnak tekint. Lányok légyszi segítsetek mit néztek meg 1 srácon meg ilyenek.
2010. nov. 12. 21:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

11-12 21:47-nek:


Sportolok rendszeresen és igen a sportos lányokat részesítem előnyben, de egyáltalán nem azért, mert ők is szenvednek vagy ilyesmi...

Annyi az egész, hogy, ha valaki sportol, abban van kitartás és nehezen adja fel amibe belekezdett. A kényelmes emberek általában a túlsúlyosak, nekem meg nem kell olyan, akinek lételeme a 4 fal közti élet és a tévé vagy ilyesmi.


Kérdezőnek: találj egy olyan hobbyt, amit szeretsz és a környéken kevesen űznek...

2010. nov. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Hát igen 4 fal..... meg hát olyan csaj aki nem sportol nem igazán érti meg hogy miért nem egésznap vele vagyok aki nem sportol
2010. nov. 19. 14:44
 13/15 anonim ***** válasza:
Milyen igaz hogy lányok többnyire bunkó pasikra buknak ezt én is megszívtam már belezúgtam egy csajba nagyon (osztálytárs) és emiatt direkt változtattam viselkedésemen(Bunkóból Jófiúra :D) Azt le se szart utánna .Pedig elötte néha jókat is beszéltünk. És egy kövér szemüveges kocka fiú osztálytársammal kezdett flörtölgetni(Bár ezt tagadja) de egyértelműen látszott hogy belezúgott. De viszont hogy változtattam videlkedésemen csomó Lánybarátot is szereztem :D Így köszönettel tartozok neki xD
2010. nov. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Aki ugye nagyon bunkó mindenkivel
2010. nov. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Figyelj cimbora! :). Az amit te leírsz magadról, aszerint azt gondolom, hogy a nőket valamiféle, csodának, természetfelettinek gondolod. Pedig a nők nem csodák alapdolgok, olyanok mint a levegő. Ez a normális lány duma meg csak maszlag egy ideál, azoknak akiket megsértettek. Egy jó tanács neked egy 21 éves férfitól: Menj el bulizni ott ismerkedj azt tanácsolom és ne tedd egekig a mércét, valamint ismerkedj táncolj a csajokkal, és hidd el találsz ott normális csajt, és ne akard hogy ha összejössz egy csajjal és húú vele leszek vagy 3 évig illetve leélem vele az életem. Ez nem így működik. Légy fiatal! légy bolond ! Meglátod teljes életet fogsz élni ;) :D
2011. máj. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!