Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem tudok összejönni 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok összejönni 1 normális csajjal sem?

Figyelt kérdés
17 vagyok (fiú) kidolgozott felső testtel rendszeresen sportolok nem vagyok buta vagy bunkó igénytelenek sem tartom magam. Normális lányt keresek nem valami ribit... sok lánnyal vagyok jóban de mind csak barátnak tekint. Lányok légyszi segítsetek mit néztek meg 1 srácon meg ilyenek.
2010. nov. 12. 21:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
44%
A csajoknak nem kellenek normális fiúk. Főleg a te korodban... :(
2010. nov. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
35%
Tök mindegy, hogy jófej vagy-e, illetve hogy kisportolt-e a felső tested. A lényeg, hogy legyél jóképű... akkor simán megkaphatsz bármilyen csajt. Pár évvel később meg már a pénzügyi helyzeted lesz a meghatározó.
2010. nov. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Az elso posztoloval egyetertek, a korosztalyod a bunko, rosszfiukat jobban kedveli...

Szoval vagy atmesz bunkoba es omladoznak majd utanad a csajok vagy megprobalod a 23-25 eves korosztalyt celba venni...

2010. nov. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Én például eloszor azt nézem, hogy milyen a testalkata. Ha olyan ami nekem tetszik (széles váll, szep izmos karok) akkor nézem az arcát. De ez csak 1 vélemeny. De tetszik, ahogy magadat jellemezted. Eleg ritkasag az ilyen srác. Biztos aranyos vagy :)
2010. nov. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
most nem azer de en 16 vagyok es nekem pont bejon az ilyen tipus, es nagyon idegesit ha valaki csak azer bunkoskodik, mert azt hiszi hogy az milyen meno. szerintem maradj csak kedves
2010. nov. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nekem bejönnek a kedves, izmos pasik,csak néha megközelíthetetlennek tűnnek. Sok lány azt gondolja, h ti elvárjátok, h ő is sportos legyen, amiben részben igazatok is van, h ha már ti vesziktek a fáradságot és edzetek, h szépek legyetek, akk a barátnőtök is megtehetné.

Ez lehet az egyik ok, amiért nem mernek közeledni. A másik, hogy talán nem mozogsz sok helyen...iskola, konditerem... a bulikban pedig általában ribik vannak. Nézz körül könyvtrában, zenesuliban, természetjárókörben, uszodában, v.mi szakkörben, többnyire ott leledzenek az értelmesebb csajok. :)

2010. nov. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem éld le egyedül az életed. Én is ezt teszem
2010. nov. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
na én pont egy ilyan fiúra vágyom :)
2010. nov. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok és nekem is ugyanez a bajom. Évek óta sportolok, próbálok kedves lenni de nyúl vagyok kezdeményezni. Ezért még nem is volt bnőm.

xD

Igaz nem vagyok nagyon az a beszédes fajta.

16/F

Rem több bátorságod lesz mint nekem. :D

2010. nov. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én ezt komolyan nem értem. Szerintem elég sok lány keres ilyan fiút köztük én is szóvaé nem tudom hogy mi a baj:S énmég eddig nem nagyon találtam ilyet sajnos:(
2010. nov. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!