Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Miért van az hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért van az hogy nem tudok összejönni egy normális nővel?

Figyelt kérdés
Akár az életben találkozom egy nővel, akár egy társkereső oldalon, eléggé el vannak szállva maguktól a nők, nem tudom miért. Nem vagyok csúnya férfi, sőt elég magas vagyok és sportolok több dolgot is tehát alkatilag is jó vagyok, kedves, megértő, romantikus, mégis férfias,igaz nincsen fullos mercim, és milliók a bankszámlámon,. Én csak egy hozzám illő lányt szeretnék de eddig sikertelenül. valaki mondjon valamit, mert én már nem értem.és ez ne legyen vita téma .
2010. máj. 25. 20:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ronda vagy (arcra pl.)

Jó tudom, arról senki se tehet, csak esetleg lehetséges, hogy ez az oka, csak ezért mondtam.

2010. máj. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
leírtam hogy jól nézek ki olvasni is tudni kell bocs ha ronda lennék kérdeznék ilyet?
2010. máj. 25. 20:45
 3/11 A kérdező kommentje:
22
2010. máj. 25. 20:46
 4/11 A kérdező kommentje:

ja és pont erröl beszéltem

mert nem tudnak a nők egy kérdésre normális választ adni csak f@sságokat írnak

2010. máj. 25. 20:47
 5/11 anonim ***** válasza:
46%

Jah a fiatal kis szukák, SP alkatú buzernyás kis k*cs*g emo-s rószaszin ingben tündöklő mese szép arcúakra buknak, többsége!

A másik Twilight látott tökéletesen szép, és romantikus srácra vágynak, aki olyan különleges hogy abból a földön csak 1 van!

2010. máj. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy azok a lányok rondának láttak Téged.
2010. máj. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Milyen nőket keresel? Lehet, hogy eleve olyanok jönnek be, akik zűrösek. Van egy ilyen barátnőm, bemutattam vagy egy fél tucat kedves, aranyos, normális fiú ismerősömnek, de elhajtotta őket, mert mondjuk túl nagy volt az orra vagy ilyen indokok miatt. Idővel feladtam.

Nagyon fiatal vagy, ennyi idősen gondolom, tizenéves lánykákkal randizol. Tőlük miért várnád, hogy normálisak legyenek? Most fiatalok és valahol jogosan vannak elszállva, pont azért, mert még fiatalok, frissek, szépek.

Ne add fel, simán összejöhet még, még te is nagyon fiatal vagy :)

2010. máj. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nekem a természetes szépségű nők jönnek be, nem a nyávogós jaj leeszett a picci taszim veeddd fell lésszccííí típus, hanem egy átlagos, közepes, természetes nő. legyen karcsú, hozzám illő, szőke, barna, fekete, vörös, mindegy. de az a baj hogy a nők többsége nem tud normálisan gondolkodni. ez tapasztalat. és nekem nem a 17 évesek jönnek be hanem a 22 évesek . de azok is lemaradtak valahol a fejlődésben.
2010. máj. 25. 21:00
 9/11 A kérdező kommentje:
a mai lányok, akik olyan menő csajoknak hiszik magukat, egytől egyig plázapitsák....sajnos, a mai női egyedek imádják szivatni a pasikat, és még ők csodálkoznak, ha valaki oda mer mondani nekik egyet kettőt...elvárják, hogy mindenki a seggüket nyalja, és a pénz alapján választanak pasit..tisztelet van, kivétel kevés... nem én írtam csak találtam itt az oldalon de jól tükrözi a mai világot és a nőket kiemelném azt a részt amikor azt írja hogy a mai nők imádják szívatni a pasikat. jahh bocs
2010. máj. 25. 21:12
 10/11 anonim ***** válasza:
ott a pont
2010. máj. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!