Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Miért van az hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért van az hogy nem tudok összejönni egy normális nővel?

Figyelt kérdés
Akár az életben találkozom egy nővel, akár egy társkereső oldalon, eléggé el vannak szállva maguktól a nők, nem tudom miért. Nem vagyok csúnya férfi, sőt elég magas vagyok és sportolok több dolgot is tehát alkatilag is jó vagyok, kedves, megértő, romantikus, mégis férfias,igaz nincsen fullos mercim, és milliók a bankszámlámon,. Én csak egy hozzám illő lányt szeretnék de eddig sikertelenül. valaki mondjon valamit, mert én már nem értem.és ez ne legyen vita téma .
2010. máj. 25. 20:37
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Az egyszer biztos, hogy manapság azok a nők képezik a kevés kivételt, akik merik magukat adni, és tudják, hogy 3 kiló smink és tucat-viselkedés ellenére is értékesek. Belőlük ma már nagyon kevés van. A többiek flegmák, beképzeltek, kizsigerelők és agyatlanok.


Tudod, ennek kialakulásában azonban nagyon nagy szerepet játszott a férfiak hírhedt "vadászösztöne" is, hiszen sok férfi hagyja ott hirtelen a barátnőjét egy nagyobb mellűért, ezért a nők nagy része így próbálja megfogni és megtartani a csapodár férfiakat. MINDENKINEK nagy szerepe van ebben. Az elégedetlenség és az élvezetek eszeveszett hajszolása kezd szép lassan a világ elk*rvulásához vezetni - íme többek közt a média áldásos hatása.


Előbb-utóbb mindenki megtalálja a magához valót, nem tetszhetsz mindenkinek te sem, de tanúsíthatom, hogy vannak még érett gondolkodású nők, én nagyon sokat tudnék mondani. Ha minden kötél szakad, regisztrálj valamelyik társkereső oldalon - hiszen az én életemben is ez a módszer eredményezett sikert :) Tudnod kell, hogy a mai fiúk többsége is abba az irányba tendálódik, mint ezek a tömeg-nők, ezért sem sikerült kifognom közülük "élőben" a megfelelőt.


21/L

2010. máj. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!