Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez vajon miét van így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez vajon miét van így?

Figyelt kérdés

Miért van az hogy a lányokkal nagyon jól kijövök (nem vagyok se emos se stréber se meleg) amikor velük vagyok elbeszélgetünk simán megnevettetem őket és nem úgy hogy bolondot csinálok magamból. Viszont mindig csak baráti szintig jutok el velük pedig sokan mondták már hogy ők az igazi férfit úgy képzelik el amilyen én vagyok...

De ennek ellenére egyik barátnőm sem akar tőlem többet mint lelki szemetest. Ez miért van így? (Válaszokat előre is köszönöm.)


2010. nov. 12. 19:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Legyél férfiasabb, legyél kicsit arogánsabb a lányokkal de ne nagyon...

Használj vmi férfias dezodort, sportolj mondjuk vízilabdázz

És ne legyél nyálas.

Hordjál ingeket az mindig bejön a csajoknak..:)

2010. nov. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Állandóan ing van rajtam bringázok és már nem egyszer meg dicsértek az illatomra.
2010. nov. 16. 17:09
 13/14 anonim ***** válasza:
akkor te lehet hogy az a típus vagy akit csak később fognak értékelni a csajok de akkor már nagyon :)
2010. nov. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Imádkozom érte xD
2010. nov. 18. 17:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!