Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez vajon miét van így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez vajon miét van így?

Figyelt kérdés

Miért van az hogy a lányokkal nagyon jól kijövök (nem vagyok se emos se stréber se meleg) amikor velük vagyok elbeszélgetünk simán megnevettetem őket és nem úgy hogy bolondot csinálok magamból. Viszont mindig csak baráti szintig jutok el velük pedig sokan mondták már hogy ők az igazi férfit úgy képzelik el amilyen én vagyok...

De ennek ellenére egyik barátnőm sem akar tőlem többet mint lelki szemetest. Ez miért van így? (Válaszokat előre is köszönöm.)


2010. nov. 12. 19:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mert csúnya vagy. Egy bizonyos szint alatt nem kell az ember egy lánynak se, hiába mondják h nekik nem számít a külső.
2010. nov. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Te biztos egy tajnigger paraszt lehetsz,kedves első válaszoló.

Én is így vagyok,és nekem 1x volt bnőm.

Próbálj meg alamit változtatni magadon. Amire felcsodálkoznak,stb. :D

2010. nov. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem sértésnek szántam, de ez az igazság. Tapasztalatból tom, mert velem is ez a helyzet.
2010. nov. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Faxt ez az igazság,most szegényke már egy kockacukornyi önbizalma se..

Fel a fejjel! Mindenkiben van valami szerethető!

2010. nov. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Én a 2-esre szavazok és ezen amire felfigyelnek ez alatt mit értesz? Mert hogy hajat nem festetek az 100.
2010. nov. 12. 20:34
 6/14 anonim ***** válasza:

Mert a Nöknek a sz@rra van igényük.

Meleg emosnak vagy meleg cicafiúnak kell lenned, hogy labdába rúgj. A másik lehetöség, hogy gyökér vagy.

Saját magamon tapasztalom, mert újabban tele van a tököm mindennel és oltári nagy gyökér tudok lenni, de sikerem van vele.

2010. nov. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Előző, mit értesz azon hogy gyökér? Bunkó?


Egyébként a lányok szeretik ha nagy az arc. Nagyképű bunkó pasik a nyerők, akik átb@sszák őket.


21F

2010. nov. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ja a lényeget lehagytam. Szerintem túlságosa jó fej és túl kedves vagy ezért látják inkább a barátot benned.
2010. nov. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Az sajnos meglehet de tahó nem akarok lenni.
2010. nov. 13. 11:54
 10/14 anonim ***** válasza:
mert nem tudsz irni xD
2010. nov. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!