Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon miét barna a menzeszem?

Vajon miét barna a menzeszem?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat késett a menzeszem.és most szerdán megjott,de nem fájt a mellem mint máskor.és nem piros mint máskor hanem barna és már csak csipp csöpp van meg!!miért????
2009. jan. 24. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha esélyesnek tartod, hogy babás lehetsz, mindenképp csinálj egy tesztet! (anyukám velem is menstruált még)

Ha nem, akkor lehet hormon gond is.

Csak barna folyás?

2009. jan. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia.Voltam orvosnál mikor még nem volt meg,és azt mondta,hogy vagy baba vagy hormonzavar.Szerda este nekiálltam hasra tornázni és rá 1-2orájára erös alhasi fájásom lett és sötét véresszeru menziféle jott.4.-ik napon vagyok alig van valami,de mindvégig sotét barna a szine.....
2009. jan. 24. 17:10
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom babásan nem ajánlatos olyan sportot űzni, ami ugrálós vagy hasra megy! Még akkor sem, ha eddig sportszerűen csináltad, akkor is vissza kell venni egy picit.
2009. jan. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint van esely arra hogy babas vagyok??
2009. jan. 24. 20:29
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia, szerintem van, ne tornázz! De nézzen meg ultrahanggal!
2009. jan. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
KÖSZÖnöm a válaszokat...
2009. jan. 25. 11:37
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Csinálj egy tesztet vagy menj el újra oroshoz!
2009. jan. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ok!!!Köszike!!!
2009. jan. 26. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!