Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért viselkedik így ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így ez a fiú? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
először tök kedves volt, aztán kicsit mintha rideg lett volna, később megint azt éreztem h tetszem neki, de biztos bátortalan, kicsit bátorítottam(tényleg csak kicsit), most megint azt érzem, h rideg..mit kéne tennem?
2010. nov. 11. 22:41
 1/8 Moszuke ***** válasza:
29%

fiatalok vagytok. még hagyd, hogy a srác éljen.

tengó, lopás, gyújtogatás, rongálás és egyéb kisfiús dolgok.

te meg barbizz.

2010. nov. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
20 évesek vagyunk..ez fiatal?
2010. nov. 11. 22:48
 3/8 Moszuke ***** válasza:
49%

oh.. akkor csak a testetek érett:F


beszélgessetek o.O

2010. nov. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de nekem kéne kezdeményeznem? azt gondoltam már eleget jeleztem neki..most jöjjön ő..de erre megint megfutamodott!?
2010. nov. 11. 22:55
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, nekem az a tapasztalatom, hogy ilyenkor mindenki azt válaszolja, hogy "persze, ha tetszel neki nyugodtan kezdeményezz"

én egy hasonló helyzetben megtaláltam egy lány (szellemileg sokkal lemaradottabb, kicsis volt minden témában, meg egyébként is, így passzoltam) kérdését (konkrétan) a gyk-n, és ott is kb 10-en ezt írták.

Egy fiú vagy próbálkozik, amíg el nem éri, amit akar, vagy nagyon puhap*csű (20évesen...), vagy ő se tudta, hogy mit akar, és úgy gondolta megpróbálja, majd rájött, hogy mégsem. Hagyjad szerintem, utóbbi eset a legvalószínűbb, ha látja hogy jó esélye van, és akarja, ennek ellenére mégsem csinálna semmit, akkor meg van mit fejlődnie...

2010. nov. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Moszuke ***** válasza:
100%

sok sok fiú nem látja a jeleket amiket küld felé a lány...

ez nem velünk született képesség, hogy ezeket felfogjuk:(

persze van 1-2 nagyon levágós jel.. de a legtöbb picit észre se vesszük nem, hogy azon gondolkozzunk hogy ez most mit jelent... erre is tessék gondolni:S

csakhogy védjem a srácok..xd

2010. nov. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem jellez vissza talán ő nem szeret viszont szerelemmel.
2010. nov. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg normális egyértelmű jelet kéne adnod neki. Ha akkor sem lép, akkor meg hagyd, mert nem akar semmit.Mostanában szerintem az a baj, hogy már semminek nincs jel értéke a nőktől. Az összes csaj szinte, minden pasira mászik, akkor is , ha nem akar tőle semmit. Szóval van akitől az lenne talán jel, ha leszopná az utcán, mert ezt nem csinálja minden férfi ismerősével.
2010. nov. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!