Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lehet ennek a srácnak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ennek a srácnak az agya helyén? Káposztalé?

Figyelt kérdés

Adott egy f@szi, 30 éves, meg én, a lány, 25. Ő írt nekem iwiw-en, hogy megtetszettem neki, de még sosem volt kapcsolata. Képen jól néz ki, de ez 30 évesen nekem betegesnek tűnik. Nem arról beszélek, hogy szűz, az nem baj, hanem arról, hogy még sosem udvarolt, sosem volt szerelmes, stb. Nem baj, kép alapján nem gyogyi, sőt... írtam hát neki, hogy semmi gond, örülök, hogy írt, de menjünk át msn-re, mert ez a levélírogatás igen lassú (tőlem 200 km-re lakik). Erre mi történik? Láttam, hogy elolvasta a levelet, és nem válaszolt, nem válaszolt, néztem több napig, belépett-nem válaszolt, na mondom, újabb hü.lye, akkor jó, hogy írt, erre ma jön egy levél tőle, hogy micsoda rámenős vagyok, neki ez a tempó gyors (!), és ne gondoljam azt, hogy ő első randin le fog velem feküdni!!!!!!


ÁÁÁÁÁÁÁ, bsszameg! Aztán ilyet hol olvasott? Egyáltalán normális? Hát aztán amit visszaírtam, azt nem köszöni meg, még nem olvasta el, de kíváncsi leszek, hogy válaszol-e, és ha igen, hány hét múlva.


Amúgy sem vagyok olyan lány, aki ezt megtenné, a képeim is visszafogottak, még abból se szűrhette le, csomó adat van arról, hogy mivel foglalkozom, már csak azért se feltételezhetné rólam, hogy ilyen lennék, szóval egyszerűen csak abból a szövegből, amit írtam neki.


A levelemmel egyidejűleg útilaput is küldtem neki, felkötheti a talpára.


De halljátok, vannak még ilyenek? Ez hogy lehet?


2010. nov. 11. 22:31
1 2
 11/15 Moszuke ***** válasza:

höhöhöhööhö lol o.O


amúgy van benne valami:D nem hangzik vallásosnak az ahogy letámadtad a csávót akármekkora seggarc is:)

én 1 vallásos embert ismerek, Patrik atyát.

na ő maga a megtestesült nyugalom:D

szerintem te csak hiszel egy teremtő feljebb lévő valamiben és ennyi.

de a hited lényegét nem sajátítottad el.

ha csak nem valami szent háborús hited van:D akkor passzolnak a dolgok:P


ettől függetlenül jól tetted amit tettél.

2010. nov. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

A "vallásos ember" nevű fogalom nem azt jelenti, hogy BOXZSÁK, és ott rúgunk belé, ahol tudunk, úgyse szólhat vissza. Ez nagy tévedés, mert kulturáltan megmondhatja a véleményét, és szerintem én kulturált voltam, nem lotyóztam le, ahogy ő engem a semmiért. Emellett pedig nő is vagyok, tehát nőként viselkedem, és nem hagyom, hogy egy jöttment f@szi úgy beszéljen velem, mintha a s.ggéből túrt volna elő.


A vallás témát is hagyjuk is, mert jó csámcsogási felület a nem vallásosaknak, de itt most nem ez a téma.


Csak úgy segítségképpen:


1. ismerkedünk?

2. oké, skype

3. nekem ez gyors, hát mit gondolsz, majd lefekszem veled első randin?

4. ilyet ki mondott?

5. lotyó vagy


Ennyi a lényeg.

2010. nov. 12. 16:20
 13/15 anonim ***** válasza:
szerintem 4 hónap múlva összeházasodtok
2010. nov. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Jó poén! Tényleg!
2010. nov. 13. 00:52
 15/15 Moszuke ***** válasza:

de ha egy jött-ment senki ez a csávó akkor mit kell fölöslegesen kardoskodni vele? isten nem ver bottal. meg ilyesmi:D


van annak elég baja hogy ilyen segg buta.. röhögd ki , szépen küld körbe a levelet pár haverodnak ők is nevessenek egy jót aztán kész.


de mondom. jól tetted hogy leugattad.. csak akkor ne dobálózz azzal hogy te mennyire szent ember vagy.

mifelénk aki felvállalja hogy vallásos az nem így viselkedik. csak ebből indultam ki, bocsi:F

2010. nov. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!