Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Odaadjam neki a cetlit vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Odaadjam neki a cetlit vagy ne?

Figyelt kérdés
Van egy fiú az egyetemen, akit mindig csak heti egyszer látok egy előadás alkalmával. Nagyon megtetszett és arra gondoltam adok neki egy cetlit, amibe beleírom, hogy szimpatikus és szívesen megismerném plusz az e-mail címemmel, hogy ha ez kölcsönös akkor el tudjon érni (vagyis ezt jelezze valahol nekem :P). Ami miatt hezitálok azaz, hogy nem igen vesz észre igazából engem és mindig olyan morci az arckifejezése és kicsit félek odaadni emiatt.. Nem tudok róla semmit így azt se, hogy van e barátnője esetleg. Mit tegyek?
2010. nov. 10. 20:38
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Mellé ültem. :) Sajnos viszont az elején picit úgy tűnt zavarja, hogy megbontom a "békéjét", de mihelyst elkezdtem babrálgatni egy keresztrelytvénnyel kicsit fellazult és úgy kezdett el viselkedni ahogy szokott.. néha azért felém is pillantott :) Viszont se cetli, se semmilyen papír vagy ilyesmi nem volt nálam :( és nem is mertem még megszólalni se.. picit hezitáltam amiatt, mert nem volt egyértelmű a testbeszéde.. :S Szerencsére még viszont van rá alkalom, hogy lássam és más is legyen. :) Szóval van egy hetem elmélkedni..
2010. nov. 17. 16:41
 22/25 anonim ***** válasza:

11-10 21:00 vagyok


Nem kötelező elsőre összehozni. Én úgy izgultam mikor először megszólítottam a barátnőmet, hogy majd kiesett a szívem a helyéről. De biztosan lesz alkalmad, csak ne tántorodj el a végcéltól.


20/F

2010. nov. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Igyekszem nem eltántorodni és győzködni magam :) A rossz viszont az, hogy összesen már csak 4x van lehetőségem arra, hogy láthassam.. :(
2010. nov. 18. 20:58
 24/25 Moszuke ***** válasza:
még azóta sem tettél semmit?... ejj ebből se lesz semmi
2010. nov. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
tuti jobb lesz majd később visszagondolni arra, hogy mi lett volna ha akkor odamész hozzá... ki tudja, lehet hogy összejöttök és több lett volna belőle, de elszalasztottál egy potenciális társjelöltet! gratula
2010. nov. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!