Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Odaadjam neki a cetlit vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Odaadjam neki a cetlit vagy ne?

Figyelt kérdés
Van egy fiú az egyetemen, akit mindig csak heti egyszer látok egy előadás alkalmával. Nagyon megtetszett és arra gondoltam adok neki egy cetlit, amibe beleírom, hogy szimpatikus és szívesen megismerném plusz az e-mail címemmel, hogy ha ez kölcsönös akkor el tudjon érni (vagyis ezt jelezze valahol nekem :P). Ami miatt hezitálok azaz, hogy nem igen vesz észre igazából engem és mindig olyan morci az arckifejezése és kicsit félek odaadni emiatt.. Nem tudok róla semmit így azt se, hogy van e barátnője esetleg. Mit tegyek?
2010. nov. 10. 20:38
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Nem tudom a nevét, sőt semmit nem tudok róla így nem tudom keresni semmilyen közösségi oldalon.. :S
2010. nov. 10. 20:50
 12/25 anonim ***** válasza:
Na ne csináld már... simán beülhetnél mellé, én is megcsináltam ezt egyetemen. Tetszett egy pasi, ismertem felületesen (köszönőviszony), de sokáig nem érdekelt... aztán mikor érdekelni kezdett, direkt nem ültem mellé, mert "mi van, ha rájön, hogy bejön nekem". Aztán belegondoltam, hogy ne viselkedjek már úgy, mint egy óvodás, úgyhogy legközelebb melléültem. :) És onnantól kezdve minden órán, sőt még az msn-címem is megadtam neki, hogy vegyen fel. :) Össze is haverkodtunk. :) Szóval nyugodtan merj lépni, egy melléülésből még nem fogja levágni azt, hogy bejön neked. Hidd el, nem kell több bátorság ahhoz, hogy melléülj, mint hogy odaadd neki a cetlit.
2010. nov. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Szerintem is ülj mellé, abból rögtön látszik, hogy miért szeretnéd. Ez lenne a legjobb megoldás. Ha nem mered, akkor add neki oda a cetlit :)
2010. nov. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Ejtsd le valamid, úgy hogy ő vegye fel. Ha elég lassan hajol le érte, tedd a cetlit a jegyzetébe, vagy valahová, ahol nem azonnal találja meg, viszont záros határidőn belül. Így mellette is ültél, és oda is adtad.
2010. nov. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
szerintem is ülj mellé :DD
2010. nov. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! :D A tanácsokat megfogadom és majd kiderül mi lesz :) Köszönöm tényleg most kicsit felbátorodtam :D
2010. nov. 10. 21:16
 17/25 anonim ***** válasza:
kíváncsi lennék a fejleményekre
2010. nov. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Ha tudod/szeretnéd, írd majd meg, hogy ment :)
2010. nov. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Kajak ugyan így volta megy csajjal annak idején. Kb egész előadáson őt néztem, szintén kicsit morci feje volt (mint később kiderült azért, mert másik szakról járt át hozzánk arra az órára, és nem ismert senkit) és én is hasonlóan kissé félénk vagyok, volt vagy 3 hét, mire egyáltalán rászántam magam (pedig én minden nap láttam) és odaültem mellé. első előadáson kb semmit nem beszéltünk, max 1-2 szó, elég gáz volt részemről, főleg amikor bejelentettem ,h. bocsi szabad itt a hely, mert máshol nem nagyon van (fél terem üres volt...)Aztán még első nélhány alkalom ilyen volt

Most tök jóban vagyunk (ugyan nem jöttem össze vele) de kiderült, h. elég hasonló az érdeklődésünk, együtt dolgozunk egy körben, együtt járunk el ide-oda.

Szóval megérte eleinte leégetni magam :)

F/20

2010. nov. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Én is kíváncsi lennék a fejleményekre :) írd meg légyszike :)
2010. nov. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!