Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Odaadjam neki a cetlit vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Odaadjam neki a cetlit vagy ne?

Figyelt kérdés
Van egy fiú az egyetemen, akit mindig csak heti egyszer látok egy előadás alkalmával. Nagyon megtetszett és arra gondoltam adok neki egy cetlit, amibe beleírom, hogy szimpatikus és szívesen megismerném plusz az e-mail címemmel, hogy ha ez kölcsönös akkor el tudjon érni (vagyis ezt jelezze valahol nekem :P). Ami miatt hezitálok azaz, hogy nem igen vesz észre igazából engem és mindig olyan morci az arckifejezése és kicsit félek odaadni emiatt.. Nem tudok róla semmit így azt se, hogy van e barátnője esetleg. Mit tegyek?
2010. nov. 10. 20:38
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Tedd meg, hajrá! Ha nem mondod meg neki csak bánni fogod utána, ha meg nem érdekled nem jelentkezik és kész. Bár nem értem ha személyesen odaadod neki a cetlit, mértnem tudod a szemébe mondani :)
2010. nov. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
szerintem ha nem vesz észre, akkor felesleges rá nyomulni. én is ilyet próbáltam, rosszul sült el, most meg utál :( 17l
2010. nov. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 Moszuke ***** válasza:

jáj:DD

add oda neki, szerintem tök poén:D tuti nem fog tovább morcos fejet vágni:)

2010. nov. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Próba-szerencse... Végül is miért ne? Szerintem mindenki örül, ha azt látja, hogy valaki érdeklődik iránta. Egyébként miért nem próbálod meg személyesen megismerni? Próbáltál már mellé ülni pl.? Mert abban nincs semmi, szerintem megpróbálhatnád. És ha már mellé ülsz, akkor könnyen megy az ismerkedés, pl. kérdezhetsz tőle vmi sulis témában. Talán ez így nem olyan direkt, mint a cetlis ismerkedés. Mondjuk az is poén, végül is azzal is próbálkozhatsz. Hajrá! Remélem, sikerrel jársz. :)
2010. nov. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Azért nem merem megmondani neki személyesen, mert szerintem megszólalni sem tudnék az elején.. :$ ma is azt hittem nem jön be emiatt nagyon szomorú lettem.. de utána belépett az ajtón vizesen(szakadt kint az eső) és a szívem óriásit dobbant :)
2010. nov. 10. 20:45
 6/25 anonim ***** válasza:

mi ez? társkereső hirdetés élőben?...

ne nevettesd már ki magad, egyetemista korodra lehetnél annyira bátor, hogy élőben ismerkedsz, nem cetlikkel

2010. nov. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
A helyedben én először kideríteném, hogy van-e barátnője, mondjuk nézd meg valamelyik közösségi oldalon hátha ott van a családi állapota, mert ha kapcsolatban van, akkor eléggé beéghetsz előtte:S
2010. nov. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Azért nem tudok mellé ülni, mert az előadóban nagyon sok hely van és semmi nem indokolja, hogy mellé üljek :S de már gondoltam rá.. és igyekeztem mindig abba a sorba ülni, ahol ő ül és csak pár székkel arrébb :)
2010. nov. 10. 20:46
 9/25 anonim ***** válasza:

ahogy pár székkel arrébb leültél, úgy akár mellé és ülhettél volna

legfeljebb felfigyel rád

2010. nov. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 Moszuke ***** válasza:

jajjj kit érdekel? ÜLJ MELLÉ!!

akkor az már enyhe jelzés neki..:) és nézd a reakcióit

bahh..:) eddig mé'nem tetted meg?:D

2010. nov. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!