Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az átlatos 20-24 éves pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az átlatos 20-24 éves pasik mind ilyenek vagy csak nekem van ilyen "szerencsém"?

Figyelt kérdés

Általában idősebb pasikkal jártam világ életemben és most meglepődve tapasztalom, hogy ahány pasi ebből a koroszályból randizna velem, már egyből szex-témában évődik, aludjak ott, egyfolytában meg akarnak dugni minél előbb és titkot sem csinálnak belőle, mit meg akarnak, az hagyján, de úgy beszélnek, mintha már el lenne döntve, hogy majd csinálni fogjuk.


Hát nem vagyok egy konzervatív csaj, de azért ilyet, hogy még el se mentünk a randira, de már azzal jön, hogy micsoda éjszaka lesz, aludjak nála.


Nem rakom ki semmimet, nem rázom a s3ggem meg semmi, csak úgy elvagyok, mint egy áltagos lány (néha kissé semmilyennek is tartom magam, bár lehet paranoia..) mégis folyton az az érzésem van, hogy egyből kefélni akarnak velem!


Nem vagyok szűzlány, hogy majd egy hónap múlva, nem az zavar, hanem az, hogy mintha készpénznek vennék, hogy majd szexelünk és mégis honnan gondolják??? Ilyenkor el is megy a kedvem az egésztől. Nekem ez megdöbbentő.


Ráadásul nem szórakozóhelyeken ismerkedek. Mit tudom én egyetemen, színházban, xy ismerősömmel sétálok és összefutunk valakivel meg ilyenek. Mi lenne, ha diszkóba is járnék?


2010. nov. 10. 00:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
neked van szerencséd! Ne izgulj én nem fogok odamenni hozzád! :D
2010. nov. 10. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nem, nem az, hogy játszani szeretek. Csak így semmi izgalom ez az egyik. A másik, hogy úgy érzem magam, mint egy darab hús, hogy megnézi a kirakatot, aztán gondolja, hogy akkor jól belakmározik majd. Csak én nem vagyok hús. :(
2010. nov. 10. 01:43
 13/16 anonim ***** válasza:
84%

van valami oka, hogy ennyien letámadnak nemgondolod? Csak tudsz valamit! Vagy kegyetlen nagy az üldözési mániád.

Mit lehet még kitalálni, =re nincs más 5letem...

2010. nov. 10. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Erre van "kereslet"
2010. nov. 10. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy a többit, akit te szeretnél észre sem veszed, mert valahogy erre van igényed. Én pont az ellentéte voltam ennek, amit leírtál, aztán rájöttem, hogy nem működik, megváltoztam, és láss csodát...

Nem biztos hogy csak a pasik hibája mindez, amit felsoroltál, lehet, hogy észre kéne venned azt is, aki nem nyomul rád ennyire. Észrevenni, nem leszólítani! Aztán várd, hogy alakuljon. De neked ehhez tuti, nincs türelmed.

2010. nov. 10. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Én igazából nem kifejezetten keresem a kapcsolatot, most épp magam is el lennék még, inkább ők hívnak el, de a vége úgy is az, hogy inkább el sem megyek.

Most a leguttóbbi olyan volt, hogy kétszer láttam életemben, mikor egyik csoporttársammal mentünk a villamoshoz órák után, akkor hozzánk csapódott, köszönt és ennyi. Na ezt kétszer. Akkor kikeresett az egyik közösségi oldalon (egy képem van fent, amin anyámmal vagyok, szóval nem olyan), megpróbált randizni hívni, de elutasítottam. Aztán nem rég rájött, hogy már nem vagyok kapcsolatban és újra elhívott, mondom egye fene. Aztán már a következő levelében elkezdett így nyomulni. Mondom mi a fene életében kétszer láttott 5percre, nem is beszéltünk, csak bemutatkoztunk és ilyen jóban vagyunk hirtelen?


Vagy ez azért van, mert az ilyen baromi bátrak, akik leszólítanak, meg simán elhívnak, azok ilyenek?

2010. nov. 10. 15:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!