Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az átlatos 20-24 éves pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az átlatos 20-24 éves pasik mind ilyenek vagy csak nekem van ilyen "szerencsém"?

Figyelt kérdés

Általában idősebb pasikkal jártam világ életemben és most meglepődve tapasztalom, hogy ahány pasi ebből a koroszályból randizna velem, már egyből szex-témában évődik, aludjak ott, egyfolytában meg akarnak dugni minél előbb és titkot sem csinálnak belőle, mit meg akarnak, az hagyján, de úgy beszélnek, mintha már el lenne döntve, hogy majd csinálni fogjuk.


Hát nem vagyok egy konzervatív csaj, de azért ilyet, hogy még el se mentünk a randira, de már azzal jön, hogy micsoda éjszaka lesz, aludjak nála.


Nem rakom ki semmimet, nem rázom a s3ggem meg semmi, csak úgy elvagyok, mint egy áltagos lány (néha kissé semmilyennek is tartom magam, bár lehet paranoia..) mégis folyton az az érzésem van, hogy egyből kefélni akarnak velem!


Nem vagyok szűzlány, hogy majd egy hónap múlva, nem az zavar, hanem az, hogy mintha készpénznek vennék, hogy majd szexelünk és mégis honnan gondolják??? Ilyenkor el is megy a kedvem az egésztől. Nekem ez megdöbbentő.


Ráadásul nem szórakozóhelyeken ismerkedek. Mit tudom én egyetemen, színházban, xy ismerősömmel sétálok és összefutunk valakivel meg ilyenek. Mi lenne, ha diszkóba is járnék?


2010. nov. 10. 00:44
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Átlagos*
2010. nov. 10. 00:44
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
Hú de szívesen visszakérdeznék ilyenkor hogy az átlagos lányok mindig az ilyen beképzelt szexőrült kreténekkel állnak csak szóba?
2010. nov. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok ilyen, viszont velem kb. szóba se állnál.
2010. nov. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszi a hasznos válaszodat első, sok értelme van.


Arra vagyok kíváncsi, hogy újabban ez a tendencia vagy mi az isten, nem rég lettem egyedülálló és egyfolytában az ilyenek találnak meg! Én nem keresek senkit!

2010. nov. 10. 00:57
 5/16 anonim ***** válasza:
70%
Én pont ilyen férfi vagyok,mint akiket leírtál a kérdésedben!:-))
2010. nov. 10. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Sőt, ha valaki találkozni hív rendesen kezdek félni, hogy majd akkor elvárásai is lesznek?
2010. nov. 10. 00:58
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Előbb utóbb majd megértik!Koptasd le őket,úgyis megtalálod az igazit,csak idő kérdése.:-)
2010. nov. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem zavarna, ha nem vennék készpénznek, érted, akkor úgy vagyok vele, hogy aha, majd lesheted te kretén. Lehet, hogy benne is lennék, hanem lenne olyan pofátlanul biztos magában, úgy, hogy én még azt sem jeleztem, hogy egyáltalán akarok valamit tőle...
2010. nov. 10. 00:59
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Szeretsz játszani?:-)
2010. nov. 10. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
41%
a legtöbb ilyen -.-.engem is betalálnak, akik meg várnának a szexszel, azok meg szegények...nah, mind1. Sok a ribi manapság, és elkapatják a pasikat, ez van. :S
2010. nov. 10. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!