Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Aki buliban jött össze egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki buliban jött össze egy sráccal és esetleg komolyabb kapcsolat lett belőle?

Figyelt kérdés

Mindenki azt mondja h ha bulizni mész,ott nem lehet ismerkedni(komolyabb kapcsolat nem nagyon lesz belőle ha még is).Viszont én szoktam látni és elég sokan jönnek ott össze...meg bnőm is pl 2 éve van együtt azzal a fiúval akit buliban ismert meg.


Van itt köztetek olyan...és ha igen,hogy jöttetek össze?:)


2010. nov. 9. 22:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Sok ilyen van.
2010. nov. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi is egy szórakozóhelyen ismertük meg egymást és eszem ágában sem volt ismerkedni.Aztán beszélgettünk,10perc múlva csók(pedig ez nem jellemző rám:D)és immár 3 éve együtt:)
2010. nov. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Na igen...2006, március. Black metal est. Két zenekar közötti átszerelésnél megjelent mellettem egy pasi. Odahívott a társaságához. Mind a hárman ittasak voltak, ökörködtek. Én az első 15 percben azon gondolkodtam, hogy "tejóég, ezektől hogy fogok én megszabadulni". Kb. 1 óra után a társaság gyanúsan lelécelt. Kettesben maradtam Vele. Közölte velem, hogy barátnőt keresni jött. Hát, mit lehet erre mondani? Belementem a játékba. Azóta is együtt vagyunk. Összeköltöztünk, megvolt a lánykérés, az esküvőnek már csak anyagi akadálya van.
2010. nov. 10. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mondjuk azért arról lebeszélném a pozitív válaszokon belelkesedett lányokat(-fiúkat), hogy első este mindenbe belemenjenek. Persze, nekem is van olyan pár az ismerőseim közt, akik első este ágyba dőltek, és 8 éve együtt, de szerintem a fokozatosságnak megvan a romantikája. :)


A 3. sztorihoz annyit, hogy nálam nem lett volna nyerő a "barátnőt keresek"-dolog, örülök, hogy nektek jól sült el :) (Nyilván bejöttetek egymásnak, és mér csak megfogalmazás kérdése volt. )De általában szerintem szerencsésebb a fiúk részéről, ha arra helyezik a hangsúlyt, hogy az adott lány tetszik nekik, mert sok lány a "nőt akarok, mindegy, hogy kit" típustól menekül :D


Amúgy meg szerintem hülyeség, hogy nem lehet szórakozóhelyen ismerkedni - ezt nem szülők mondják, akik el akarják riasztani a gyerekeiket a diszkótól illetve rock kocsmáktól, koncertektől (kinek mi)?

Az emberek 90 százaléka ismerkedni megy a szórakozóhelyre - hol ismerkedjenek? Iskolában, munkahelyen nagyon kevés embernek adódik megfelelő társ. Interneten jobb az ismerkedés? Nem próbáltam, de nem hiszem.

(első)

2010. nov. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi is discoban ismerkedtünk meg a párommal, másnap elhívott randira azóta együtt vagyunk ennek 5 éve, és már 2 éve házasok vagyunk!!!!! :-)
2010. nov. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mi:) 19/l és 21/f. Igen rendes srác, én is a normálisabb fajtából való vagyok (erkölcsileg).
2010. nov. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Na akkor megnyugodtam...örülök h Nektek sikerült:)

Köszi a válaszokat!

2010. nov. 10. 16:35
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát az is igaz,hogy mi 2hónap után feküdtünk csak le:D
2010. nov. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
16 évesen buliba jöttem össze egy sráccal. 3 évig és 3 hónapig tartott a hatalmas szerelem.
2010. nov. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!