Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Annyira szégyellem magam, még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira szégyellem magam, még csajjal sem merek dumálni!?

Figyelt kérdés

Az a bajom, hogy nem vagyok elégedett a fogaimmal. Minden nap mosom, minden nap veszek egy csomag rágót. A számat sem merem kinyitni, amikor egy csajjal dumálok. :(

Félre ne értsetek, nincsenek fekete lyukas fogaim meg, semmi elszíneződés sincs rajtuk.

Csak ez zavar.

Van egy srác az osztályban 19 éves, nagy kiálló sárga lófogai vannak, a szemfoga mögött még ott van a tejfoga, és ott ölelgeti szünetben a jobbnál jobb csajokat.


Én meg azon szégyenkezem, hogy befelé áll az aló alulsó fogam, annyira nem feltűnő, de még is szégyellem.


Mennyire gáz ez?


Amúgy igaz, tényleg 19 éves azaz a srác, elég sokszor bukott, de amúgy nem buta vagy ilyesmi, vagyis értelmesnek látszik, de a fogai, szvsz, még is a lányokat vonzza.


És senki ne mondja azt, hogy a külső nem számít!



15 éves fiú


2010. nov. 8. 18:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

fiúsrác, hidd el, nem a fogadat nézzük :P..

Viszont a nyusziság már nagyobb hátrány

18L

2010. nov. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Önbizalom kéne, nem jobb fogsor. A fogakkal lenne a könnyebb eset.
2010. nov. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy az összes csajnak fogkrém reklám fogsora van!:D Meg minden más téren tökéletesek. Mindenkinek vannak hibái. Figyelj, állítólag én vagyok a suli egyik legjobb csaja, na bumm nekem meg kis rések vannak a fogaim között, de egyik pasit sem zavarja. Engem mint lányt ez nem érdekelne egy pasinál.:) Am fogszabi!! 15 évesen simán!:) Inkább most mint később.:)
2010. nov. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

szijja nem az a lényeg hogy álnak a fogaid mert a pasik nem azt nézik szerintem de szerintem ha mosod meg minden akkor nincs gond ha egy pasival beszélgetsz akkornem a fogaidat nézi hanem a szemedet emélem tudtam segiteni


14L

2010. nov. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

bocsika ezt nem neked akartam irni de amugy ne foglalkozz vele mindenkinek van egy kis hibája amugy a tiedét észre sem lehet venni meg ha annyira zavar beszélj egy fog orvossal hogy mit lehetne vele tenni


nem a fog számit egy kapcsinál

a lányok nem azt fogják majd nézni

szijja puszi

14L

2010. nov. 17. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!