Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Annyira szégyellem magam, még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira szégyellem magam, még csajjal sem merek dumálni!?

Figyelt kérdés

Az a bajom, hogy nem vagyok elégedett a fogaimmal. Minden nap mosom, minden nap veszek egy csomag rágót. A számat sem merem kinyitni, amikor egy csajjal dumálok. :(

Félre ne értsetek, nincsenek fekete lyukas fogaim meg, semmi elszíneződés sincs rajtuk.

Csak ez zavar.

Van egy srác az osztályban 19 éves, nagy kiálló sárga lófogai vannak, a szemfoga mögött még ott van a tejfoga, és ott ölelgeti szünetben a jobbnál jobb csajokat.


Én meg azon szégyenkezem, hogy befelé áll az aló alulsó fogam, annyira nem feltűnő, de még is szégyellem.


Mennyire gáz ez?


Amúgy igaz, tényleg 19 éves azaz a srác, elég sokszor bukott, de amúgy nem buta vagy ilyesmi, vagyis értelmesnek látszik, de a fogai, szvsz, még is a lányokat vonzza.


És senki ne mondja azt, hogy a külső nem számít!



15 éves fiú


2010. nov. 8. 18:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%
Biztos nagy a dákója annak a gyereknek, te is inkább a sliccedet nyitogassad ne a szádat.
2010. nov. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
:(
2010. nov. 8. 18:21
 3/15 anonim ***** válasza:

Jááj ez fááj.

Azt nem kell szégyelleni xD

Ha nem sárgák, se nem büdös akkor okés :D


15.l

2010. nov. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Mindig mosok fogat, reggel is, suliba mindig a rágót rágcsálom, állandóan bámulom, hogy nem-e sárgák-e a fogaim.


Csak ez idegesít. :P


Annyira kinyitja a száját az a srác nem kell ahhoz fogorvosnak lenni, hogy tud, melyik tejfog, szerintem ultra gáz, de valakinek semmi sem szégyen...

2010. nov. 8. 18:30
 5/15 anonim ***** válasza:

de miért nem vagy elégedett a fogaiddal?ha ferdék fogszabi 15 vagy 17-18ra le is veszik

ha nem sargak meg nem rohad,és nem lehet érezni a szédat 20m ről akkor semmi gáz,igényes vagy ez látszik az írásból :)

szóval xard le magasból,nyisd ki a száád és beszelges



nekem a térdem gáz és szintén kicsit,e miatt visszahúzódó vagyok.balesetből adódóan sérult a porc így sokat fáj,morci is vagyok miatta.de a csajok ráébresztettek semmi nincs benne.

jó mind1 nem ez a lényeg.csak ne szaroz a fogaid miatt,ha vlakinek tetszel leszarja :D fel a fejjel srác

17F

2010. nov. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszi! :)


Lányok véleményére is kíváncsi volnék. :$

2010. nov. 8. 20:18
 7/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs vele semmi baj.

Egy ismerősömnek is ilyen, és ha beszélgetek is vele, akkor is alig lehet észrevenni.


14L

2010. nov. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszi! :))
2010. nov. 9. 15:59
 9/15 A kérdező kommentje:
Azért ez sem segített, még mindig nem múlt el a szorongás. :(
2010. nov. 15. 20:58
 10/15 anonim ***** válasza:
Szard le:) fogadd el önmagad és legyen egy kicsit több önbizalmad.és jó csajozást
2010. nov. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!