Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Na ez most komolyan, mire véljem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

✖kisegoista✖ kérdése:

Na ez most komolyan, mire véljem?

Figyelt kérdés
Nemrég, felmentem a pasimhoz. Elkezdtünk beszélgetni, és ott lukadtunk ki, hogy miért szakított az előző barátnőjével. erre azt mondta, az előző csaja, túl szép, és okos volt hozzá. De én? Én egyszerűen tökéletes vagyok.
2010. nov. 8. 16:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Hmm... én besértődnék...

Szóval te nem vagy olyan szép és okos mint az előző bnője...

De azt mondta tökéletes vagy... szóval veled jobban kijön..

wáá nem tudom :D

férfiak :)

azt mondta tökéletes vagy.. ne izgasd magad :)

2010. nov. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kamu
2010. nov. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az előző sok volt neki, úgyhogy keresett egy gyengébbet. Ez vagy te.
2010. nov. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
feszélyezve érezte magát a régi barátnője mellett, nem érezte magát elég jónak. vanilyen. melletted jól érzi magát és szeret, ha te vagy neki az ideális társ, és szereted, akkor ezen kár megsértődni, örülj neki hogy ezt mondta, legalább nem akar elhagyni :)
2010. nov. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ő régi csaját szebbnek tartotta, gondolom téged eléggé reteknek :) sztem ezt még egy fogyatékos is lássa ezér kár volt egy kérdést kiírni :D
2010. nov. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
kamu, ez egy újságba volt benne.
2010. nov. 9. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
igen, egy újságba is be van írva. én írtam bele !
2010. nov. 9. 13:38
 8/8 A kérdező kommentje:
vagyis h én küldtem azt a levelet azoknak, és úgy belerakták. Ez a Lőjjetek le szveghez van [LL]
2010. nov. 9. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!