Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem merem megszólítani. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merem megszólítani. Mit tegyek? Pedig most akartam.

Figyelt kérdés
Van egy lány (egyedülálló), akit ma szerettem volna megszólítani. Nemsokára ki fog jönni óráról és ez az utolsó esélyem, hogy megszólítsam. Egy kis tanácsot, bátorítást elfogadnék:P
2010. nov. 8. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:

figyelj nem dől össze a világ, ha leszólítod :) menni fog :) szerintem értékelni fogja, hogy van annyi bátorságod, hogy leszólítsd. :)

na sok sikert :)

2010. nov. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
há hogyne nem kell parálni azt ha össze jön baszol egy faszát:D menj oda azt szólítsd le :D menni fog :D
2010. nov. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
összejött?
2010. nov. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem mertem megszólítani. Most még egyszer megpróbálom. Hanem merem, akkor hagyom az egészet a fenébe mert béna vagyok.....
2010. nov. 9. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!