Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nincs barátnőm? 15F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs barátnőm? 15F

Figyelt kérdés

15F

Mindenhol azt olvasom, hogy a lányoknak rossz fiuk kellenek. Nahát én buliban piálok, mint állat, cigizek. Mindent bevállalok, még olyat is amit a többi haverom nem mer bevállalni. A haverjaim is jófejek, nem balf*szok. Verekedni nem nagyon szoktam, de régebben verekedtem is. Be merek szólni akárkinek. Szóval nem értem, hogy miért nincs barátnőm, pedig más haveromnak volt már barátnője, pedig nem vagyok balf*szabb náluk. És ezt nem azért irtam, hogy dicsekedjek, hanem hogy segitsetek. És egyébként szeretnék már valakit.


2010. nov. 7. 20:33
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Az írásaid alapján te lennél az utolsó aki kéne nekem. Nagyon gyerek vagy még. -_-

16/L

2010. nov. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Te nem rosszfiú vagy, hanem szerencsétlen, mindössze ez a probléma.
2010. nov. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:

Ott van a baj, hogy állandóan a haverok mellett vagy bulizás közben, gondolom nagyon szeretsz velük hülyülni.

Igyál kevesebbet ha lányhoz szólsz.

Amit más mond hogy a külsőn múlik minden,

csak átver.

ne légy túl válogatós,

ne akard a 23 éves szilikonos szépségkirálynőt megszerezni.

de ne is a legrondábbat.

figyeld a tömeget, hogy ki nézeget rád,

használd a 3 mp-s szabályt, ha odamész valakihez akkor 3 másodpercig ne szólalj meg,

légy magabiztos, hallgasd meg amit beszél neked még ha unalmas is figyelj rá.

2010. nov. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Azért mert buta, igénytelen kisfiú vagy, akinek nincs igazi jelleme :)

ott a pont! én az iylet nagy ívbe elkerülömajánlom,hogy változtass,mert undrítóak az iylen fiúk,így max. kiégett kur*vákat tudsz megfektetni,normális csajokat nem! de ahogy látoma kinézeteddel is gondok vannak,VÁLTOZTASS!!! 15/l

2010. nov. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
nem feltétlen attól leszel rosszfiú, ha cigizel, iszol meg ilyenek. Külsőtől már jobban függ, de a személyiség is számít.
2010. nov. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

:/

te nem is vagy önmagad, ha azért csinálsz valamit, mert az rosszfiús, mert az menő, mert attól vagy faszagyerek.

mert akkor tucat vagy.

nem gondolod?


14L

2010. nov. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:

A külsőmmel nincsenek komoly gondok.

Azt az egyet elismerem, hogy néha szándékosan vagánykodok és nem magam adom, de én is jobban birom azokat akik baromkodnak és meg tudok velük inni egy sört mint akik csak hallgatnak és csak néha mondanak valami baromságot.

És nekem nem a külső a legfontosabb.

2010. nov. 15. 15:50
 28/28 A kérdező kommentje:
És én változtatnák, de szerintem akkor még ennyire sem birnának a csajok.
2010. nov. 15. 15:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!