Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi jön le nektek ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi jön le nektek ebben a szituációban?

Figyelt kérdés

Pár fiú mondogatja néhány lány nevét,hogy figyeljenek rájuk,és azok odafordulnak és mondanak vm vicceset a beszólásukra...de van 1 lány,akinek sokáig kiabálják a nevét,de az annyira nyugodt marad és olvas tovább,mintha nem hallana semmit.

Aztán az egyik fiú tanácsot ad annak a fiúnak,aki nagyon kiabálja az utóbbi lány nevét,hogy mit mondjon(becenév vagy pl.hogy annáM) és az a fiú nem fogadja el a fiú tanácsait...na mindegy végül a tanácsadot adó fiú végül más miatt rögtön ciki helyzetbe kerül,és akkor az a lány meg nevet a barátnőjével.


2010. nov. 7. 12:59
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Hát arra vagyok kíváncsi,hogy miért nem reagálhatott az a lány és F1 miért nem hallgatott F2 tanácsára.
2010. nov. 7. 13:16
 12/31 anonim ***** válasza:
F2 egy puhap öcs akinek nincs hangja. F1 is egy nyomorult. Mind a 2en nyomorékok jóhogy nem figyel rájuk a csaj, mert van egy kis esze.
2010. nov. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Ja szóval ez csak egy nagyon egyszerű hülye kérdés, amit te mivel még hülyébb vagy nem tudtál értelmesen megfogalmazni. Leírom hogy kellet volna: Miért van, hogyaz egyik barátnőm nem figyel a fiúk piszkálódására, amikor mindenki benne van? de ez így is hülye kérdés vagy az a lány tevagy?
2010. nov. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
Alonso fog nyerni, nem?
2010. nov. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Talán a lánynak már van szerelme, és nem érdeklik őt ezek a fiúk. Vagy máshogy kellene neki udvarolni, ha akartok tőle valamit, lehetséges, hogy ő is gyerekesnek tartja ezt a módszert. Nem tudom mennyi idősek vagytok?
2010. nov. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
17.Szerintetek miért nem fogadta el F2 tanácsát F1?
2010. nov. 7. 13:25
 17/31 anonim ***** válasza:
Talán tetszik neki a lány, de nincs ahhoz bátorsága, hogy még csak poénból is így hívja őt. Mert fél, hogy kiderül az igazság.
2010. nov. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Na jó ennek semmi értelme... vegyél ki egy értelmező kéziszótárat vagy cska az osztálytársaid bu.icsirák.... mondogatják egymás nevét aztarohadt eget...
2010. nov. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

"Válaszd F1-et és ma legyen egy jó futam :D:D:D" ezen jót röhögtem XDD

egyébként meg ez az egész hülyeség. ez a két fiú valószínűleg csak bosszantani akarnak mindenkit. nálunk is csinálta ezt pár fiú, és én sem figyeltem rájuk... és ez nem jelentett semmit.

2010. nov. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Nem bírom követni, de az én osztályomban is van 2 ilyen infantilis csíra köcsög. Pedig már 19 évesek, azt gondolná az ember, hogy valamennyire már érettek.
2010. nov. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!