Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Beleestem egy fiúba. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleestem egy fiúba. Mit tegyek, hogy elérjem nála, hogy leessen neki a tantusz, és esetleg elhívjon vhova?

Figyelt kérdés
2010. nov. 6. 16:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha beleestél, próbálj meg kimászni belőle
2010. nov. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hívd el valahova te :)
2010. nov. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
ugrálj előtte féllábon :)
2010. nov. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele sokat, nézz a szemébe, mosolyogj, tegyél kétértelmű, de nem durva utalásokat.
2010. nov. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Esetleg meséld el neki, hogy feltetted ide ezt a kérdést, de egy használható választ sem kaptál. Tudna-e ő segíteni neked ebben...
2010. nov. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha semmiképen nem akarod te elhívni (miért is?) - akkor kérjél valamiben segítséget tőle, amiben tudod, hogy jó.

Utána már hálából nyugodtan elhívhatod valahova.

2010. nov. 7. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
szia, én is így voltam, valahogy mindketten kerülgettük a témát , de egyikünk sem merte kimondani a bűvös szót.. aztán rámtapadt 1 pasi, aki nagyon szeretett volna velem járni, de én nem.. nos valahogy észrevette rajta ezt a kínomat a barátom, és megmondtam neki, hogy a srác akarna velem lenni, de én mást szeretek..majd megkérdezte pár pillanat múlva, hogy kit szeretek, elég volt 1 szó: téged, majd ő is nyomban válaszolt, hogy ő is szeret, csak nem tudta, hogy én mit érzek, és ezért nem mondta még el.. és azóta együtt vagyunk nagy szerelemben :) Szóval neked is kell valami ilyen véletlent szerezned, mert nekem ez teljesen az volt.
2010. nov. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem te is nyugodtan elhívhatod a fiút valahova.

Vagy próbáld meg neki elmesélni 3. személyben: Van egy barátnőm, akinek tetszik egy fiú, de a fiú annyira bamba, hogy nem veszi észre...

Ha így sem esik le neki, akkor teperd le! :)

2010. nov. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!