Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » FIÚK! A lányok miért csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! A lányok miért csak barátkozni akarnak folyamatosan? (lent)

Figyelt kérdés

Engem nagyon idegesít, hogy egy csomó időt eltölt velem egy lány, mindig együtt vagyunk, velem akar lenni, nekem tetszett, kérdeztem hogy járjunk: Jajj járjunk, rendben jártunk, de másnap már nem kellettem neki, mert ő belegondolt és én csak barát vagyok már számára. Én ott hagytam, nem is néztem rá, majd kérdezgette, hogy mi a baj??? Miért vagy ilyen???

Szeintetek miért ilyenek a nők? És miért csinálta ezt velem?


2010. nov. 5. 22:37
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
az a lány lehet hogy szemét volt meg stb. de azért ne mondjuk már hogy mind az!
2010. nov. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Nem mind az, csak genetikailag így vannak beállítva.
2010. nov. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. és nem hiszem, hogy már többet fogok tőle várni. Én nem fogok ebbe belebonyolodni, mert már nagyon belefáradtam. Ja és amúgy sok segítség volt ez az oldal, és nagyon igazatok van mindenben. Várok még válaszokat, esetleg tapasztalatokat. Maradjunk még barátok?
2010. nov. 6. 18:55
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
nehéz egy ilyen után fenntartani a barátság (látszatát). sose lesz gondtalan, és őszinte a dolog.
2010. nov. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Halihó! Hadd szóljak egy kicsit a nők védelmében.

Szóval nem mondom, hogy én nem csináltam ilyet, mert csináltam. Tudjátok miért? Mert éretlen kis p*csa voltam. Azt hittem nem bántok meg vele senkit, és tulajdonképpen az egésznek az volt a gyökere, hogy bizonytalan voltam magamban, féltem belemenni egy kapcsolatba.

Eltelt jó pár év, és eszem ágában sincs ilyen dolgot újra elkövetni. Nagyon megtanultam, hogy ez milyen szemét dolog. És a férfiak sem jobbak sok esetben, én is visszakaptam már az éretlenségemért a dolgokat. Sokszor én is feladom, hogy minden pasi egy szemét g*ci, aztán meg sokszor rájövök, hogy ez általánosítás. Nem mindenki ilyen, sőt, egy ember az idő során is változik, sokat.

2010. nov. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Én nagyon sok időt töltök egy fiúval,nagyon bírom,ő mindent tud rólam..mindent.Ő is bír engem,de szerintem én is csak barát vagyok neki..Nálunk,ez a fiú-lány barátság működik.:)

Amúgy,lehet,hogy a lány nem akart megbántani (elhiszem,hogy rosszul esett,hogy másnap mást mondott..) csak egyszerűen akkor nem gondolt ténylegesen bele,hogy mit is tesz.

Meg,van még egy fiú barátom,vele is elvagyok,ha találkozunk,sokszor viccelődök olyannal,ami félreérthető..De,mindig letisztázom vele,hogy semmi se lehet köztünk..Nem tudom,lehet te is kicsit félreértetted a lányt..

Amúgy,örülj,hogy nem csak játszadozott veled..Rosszabb lett volna szerintem,ha teljesen beleszeretsz,és akkor közli:

"Bocs,meggondoltam magam,ez az X idő semmi se volt nekem.."

Én ezt tudom mondani.

2010. nov. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Utolsó előttinek:

És még TI mondjátok,h az azonos korban lévő srácok éretlenek?? Ti le se sz@rjátok a mi érzéseinket(akkor.)!

Ezt érdemeltem énis...fuck it.

2010. nov. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

csak 2 idézet:

"Barátságot ajánlani, ha szerelmet kérünk: a legkegyetlenebb. Kő, melyet adnak, ha éhen kenyeret kérünk."


"Ne adj fel valami fontosat, csak hogy megtarts valakit, aki azt sem képes kimondani, hogy szeret!"

2010. nov. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!