Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » FIÚK! A lányok miért csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! A lányok miért csak barátkozni akarnak folyamatosan? (lent)

Figyelt kérdés

Engem nagyon idegesít, hogy egy csomó időt eltölt velem egy lány, mindig együtt vagyunk, velem akar lenni, nekem tetszett, kérdeztem hogy járjunk: Jajj járjunk, rendben jártunk, de másnap már nem kellettem neki, mert ő belegondolt és én csak barát vagyok már számára. Én ott hagytam, nem is néztem rá, majd kérdezgette, hogy mi a baj??? Miért vagy ilyen???

Szeintetek miért ilyenek a nők? És miért csinálta ezt velem?


2010. nov. 5. 22:37
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
jó te maradj csöndben. jöhetnek új válaszok, mert ez számomra felfoghatatlan, hogy ezt hogy teheti. MINDEN NŐ ILYEN??????????????
2010. nov. 5. 22:52
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

Valahogy nem találtad meg vele a hangot..

Lehet rájött,hogy fontosabb vagy annál,mint,hogy egy párkapcsolatban elveszítsen. Bár ez csak hípotézis. Lehet egyszerűen tényleg nem a te embered és kész.

Ez sajnos gonoszul hangzik,de van ilyen ... :S

Nem csak te éled túl, hanem más is. Pofonok az élettől, amiket ki kell tudni állni.

Sok sikert és ne add fel :)

19L

2010. nov. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
75%
ha bekerülsz a barátzónába, nincs menekvés.
2010. nov. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
azóta próbáltam vele barát lenni, még sírt is nekem, hogy maradjak legalább a barátja, de sz@rt a fejemre. otthagytam utána megint bőgött. Akkora ribanc amugy hogy simán engedi a tapizást...szánalom
2010. nov. 5. 22:59
 15/28 anonim ***** válasza:

Azt kihagytad,hogy azóta próbáltál s barátja lenni, an így már tényleg szánalmas.

Akkor valószínűleg egy trófeagyűjtővel van dolgod, de ez sem tuti.

HAGYD A FRANCBA ÉS KERESS MÁS CSAJT!

Amúgy tény minket nőket nem mindig lehet érteni, néha én se értem társaimat :S

19N

2010. nov. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Rendben, igazad van. szemétség volt tőle, ilyen csajokat száműznék a földről!
2010. nov. 5. 23:28
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok,és nálam is kb. ez van csak egy fiúval :) nekem nem mondta,hogy járjunk meg ilyesmi,de nálam az volt,hogy egyik nap nagyon tetszek neki,egész nap szórakozunk és nagyon jóba vagyunk másnap meg le sz*r engem.. szoktam itt olvasni,hogy a fiúk kérdezik,hogy miért csinálta vele ezt a lány,de ezt nem értem én eddig azt hittem,hogy van 2 féle lány 1 a ri*anc 2 a kedves persze mindenki más szóval lehet olyan is aki mindkettő vagy egyik se,de most nem ez a lényeg,de lányok tényleg vannak közöttünk olyan köcsög lányok akik egy kedves fiúnak így összetörik a szivét a semmiért?? mert én erre sosem lennék képes,mondjuk ez én vagyok,én még szakítani se merek normálisan egy fiúval,mert nagyon rosszul érzem magam amiatt,hogy így megbántom ..
2010. nov. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
velem is ilyesmi volt, csak kedden, meg a járásig se jutottunk el ... 16/F
2010. nov. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Ne hagyd így a dolgot, így mindkettőtöknek rossz ha ez befejezetlenül marad. Beszél meg vele őszintén, hogy mi volt ez, miért hagyott el, miért nem akar veled járni. Így nyugodt szívvel fejezitek ezt be, de az is lehet, hogy összejöttök. Ne legyél haragba vele, ha barátként is jól megvoltatok.
2010. nov. 6. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
A nőknek csak azért kell pasi, h villogjanak vele. Ha nem vagy jóképű/gazdag/stb, akkor csak barátnak kellesz.
2010. nov. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!