Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nah vajon mi legyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

K.Bence kérdése:

Nah vajon mi legyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!14/F vagyok és tetcik 1 13/L bátyával is jóban vagyok meg minden!Sokat el mond a bátya hogy ki tetcik neki és engem nem sorolt fel elvagyok keseredve,viszont amikor velem van (én ugy látom) hogy mindig mosolyog meg minden!

Elhivtam randira és nem válaszolt 3 nap mulva megyünk versenyre(eggyüt járunk 1 edzésre)és izgulok hogy mit fog szolni=(!Segitsetek mit tegyek?!


2010. nov. 5. 12:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Várj és ne a bátya "véleményére" figyelj.
2010. nov. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyébként ki az a "bátya"?
2010. nov. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A bátyja az idősebb fiútestvért takarja!

Lehet hogy tetszel neki csak nem merte elmondani a tesójának,nehogy visszamondja neked!

2010. nov. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen 3a vannak tesok ő a középső(a lány) és a bátya aki 16éves .amugy ezt még szerdán kérdeztem meg hogy el-e jön randira.:S
2010. nov. 5. 14:45
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem válaszolt semmit?
2010. nov. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem!várom most hogy jellezen de vasárnap fogom csak látni de egaláb 1 levél - üzi beleférne hogy igen vagy sem de nem tom=(
2010. nov. 5. 22:14
 7/8 anonim ***** válasza:

nem bátya, hanem bátyja!!!!!!!! Jesszus!!!

Amúgy meg az is lehet, hogy nem tudott mit írni vagy mondani rá, mert lehet nem jössz be neki, vagy lehet csak azért mosolyog, mert tudja, hogy barátkozol a bátyjával, és kész!!! Készülj a rosszabbra és hátha pozitívan csalódsz!!! Ha meg nem, és nemet mond, csak lazán vágd rá, hogy okés, nem baj és mosolyogj egyet!!! :)

2010. nov. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát nem tudom.kéne 1 pillanat amikor csak 2esbe tudunk lenni és tudnánk rendesen beszélni de sosincs ilyen!=(
2010. nov. 7. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!