Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy randizási folyamatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy randizási folyamatban nektek általában melyik van előbb?

Figyelt kérdés

Milysn sorrendben történnek az alábbiak? Úgy hogy előtte egyáltalan nem ismerted az illetőt

Kézen fogva levés

Archoz közel hajolás

Átkarolás

Csók

Ölelés

Szex

Comb megfogása

2 puszi arcra


Randizom valakivel aki számomra furcsa modon köhelíti meg eheket, teljesen más a "sorrend" mint ahogy nekem lenne komfortos.


Kort és nemet is irjatok


tegnap 09:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálam a fele kimarad mert nem szeretem. Ha tetszik a férfi akkor megcsókolhat. A Többin kár szenvedni.
tegnap 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ölelés,átkarolás, archoz közel hajolás, kézenfogás, puszi, csók, comb megfogása, szex.

37/N

tegnap 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs mit ezen témázni.

Neked nem komfortos, amit csinál.

Úgy kell haladni, ahogy "komfortos".

Attól, hogy a másik ebben nem ért egyet, az nem azt jelenti, hogy akkor úgy kell, ahogy a másik akarja.

Nyilván, ha sietteti, nincs ràd tekintettel, akkor nincs miről beszélni.

Nincs ilyen egységes lista, hogy na akkor ez 1. 2. 3....

AHOGY NEKED JÓ, AHOGY NEKED JÓL ESIK, HOGY HOZZÁD ÉRNEK A TESTEDHEZ.

tegnap 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csók, tapi, szex
tegnap 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kb... de sok dologtól függ


2 puszi arcra (első randin így köszönünk)

Csók (így kösönök el randin, ha jó volt)

Ölelés (kerülhet előrébb-hátrébb.. ez nagyon szituáció függő, hogy mikor miért van egy ölelés, inkább búcsús dolog talán így a randizós szakaszban)

Átkarolás

Kézen fogva levés

Archoz közel hajolás (nem értem ez mi..???)

Comb megfogása

Szex


32F

tegnap 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezekre nincs így sorrend szerintem...

Nálam volt olyan, aki rögtön a lényegre tért és tudtam vele sodródni.


Egyébként meg az a legfontosabb, hogy számodra mi a komfortos. Ezeket lehet a másik tudtára adni, hogy mi a sok még a számodra. Nyilván olyan is lesz majd, aki csak a szexre hajt, erre lehet jelezni, hogy ez még kicsit gyors a számodra, szeretnéd jobban megismerni.

tegnap 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal, nem az a lényeg, hogy mi hogyan csináljuk, hanem hogy ha a számodra nem kényelmes, amit a másik csinál, tedd neki szóvá. Ha nem hallgat rád, vagy nagyon máshogy gondolkoztok a testiségről, jobb elengedned...
tegnap 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!