Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen kèrdèseket illik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kèrdèseket illik kèrdezni egy fèrfitől az 1. randin?

Figyelt kérdés
Nem szeretnèk tolakodó lenni, mit kèrdezzek? Mèg nem ismerjük egymàst, nem beszèlgettünk csak pàr mondatot
tegnap 19:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%

Csak olyat kérdezz, ami illik a helyzethez és a körülményekhez. Pl. ha kávéztok, "Nem túl forró a kávéd?" - Aztán hagyd, hogy ő kérdezzen.

Talán mondhatsz is valamit. Miért kéne kérdezni?

Egymásra néztek, és magától alakul - vagy nem.

tegnap 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Magától jön. Mi anno (igaz ismertük egymást, de évek óta nem találkoztunk) teljesen semleges dolgokról kezdtünk beszélgetni. Időjárás, ételek, italok. Nem kellett gondolkodni, jött minden.
tegnap 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Olyat kérdezz, amire te szintúgy válaszolsz, ha ő ugyanazt kérdezi
tegnap 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
28%

Nyilván be akar mutatkozni meggyözni hogy jó valasztás vagy csak talált vkit aki meghallgatja.

Én 1.randin kb olyanokat szoktam kérdezni mikor végre levegőt is vesz a sok dumában hogy amugy a nevemet tudod..?

tegnap 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
22%
*jav: választás,
tegnap 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
21%

Ja másik aranyköpésem volt mikor meglátattam hogy tiszta rohadás meg retek a kocsija, hogy ez amúgy munkásautó azzal jöttél?

Vérig volt sértve és elkezdett arrol beszélni hogy az auto csak arra kell hogy elvigye a-ból b- be meg milyen nő vagyok már hogy a kocsit nézem.


Bakker mikor leparkolt azthittem le is fullad a kocsi meg majd be kell tolni ha elindulna..

tegnap 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%
#6 itt nem a pasival van a fő baj, írom ezt nőként.
tegnap 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
3%

Nekem a kocsi ha retek rohad, az a pasit minősíti.

En se járok retkes lyukas csizmában

Nem vagy te nő csak vmi sötetség aki nem emberismerő.

tegnap 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
36%

Ja meg üljél be "lehányt" kocsikba.

Hallod egy NŐ nem ül be ilyenekhez, ahol arrébb kell tolni a szemetet is hogy legyen hely az ülésen.

En még jóhiszemű is voltam hogy feltételeztem róla hogy esetleg munkás használt kocsi amikkel hordja a szerszámokat vagy keményen dolgoznak es viszi az embereket haza vagy bármi!


Még reménykedtem is ebben hogy csak erről lehet szó.

tegnap 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Es csak az nem állt össze hogy de a munkáskocsival megy randira..

Bakker egy randin mindenkintörekszik a legjobb formaját nyujtani, szoval lehet nem is érdeklem akkor ha ő mégcsak nem is törekszik arra hogy tetszen.

tegnap 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!