Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Milyen az ideális,első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen az ideális,első randi számotokra?

Figyelt kérdés

Lehet-e csók?

Engeditek-e a szexet az első randin?

Vártok el ajándékot?

Van alkoholizálás az első randin?

Mi az ideális helyszín, rendezvény számotokra? Étterem? Mozi? Koncert?

A random sétálás az elég?


Akár azt is leírhatnátok,hogy a párotok hogy csábított el titeket!



ma 13:34
 1/6 anonim ***** válasza:

- én csókba belemennék első randin (mostani párommal is úgy alakult), szexbe nem... sőt ha céloz rá, az nekem instant kuka

- nem várok el ajándékot, sőt néha kínos is, hogy hova tegyem, visszaadjam-e, ha a randi nem úgy sikerül stb.

- 1 pohár bor vagy egy koktél belefér, de kifejezetten ivós-bulizós randira nem szívesen mennék

- nekem olyasmi helyszín az ideális, ahol lehet hosszabban beszélgetni úgy, hogy halljuk is egymást... és olyan hely, ahonnan könnyen és kevésbé kínosan meg lehet lépni, ha a randi nem úgy sikerül. Tehát inkább valami szolidabb kávézó, teázó, cukrászda, lazább kiülős hely... esetleg séta, fagyizás... nem kell, hogy fizetős legyen

(max. télen a nagy fagyban ne csak lődörögjünk, és ha séta a randi, azért ha több órás, legalább a közelben legyen vmi normális wc)


ami még fontos nekem:

- ne meglepi hely legyen, hanem fixáljuk le előtte (tudjam, kb hol leszünk és tudjam, hogy öltözzek, hogy az passzoljon az alkalomhoz)

- legyen valamennyire nyilvános a hely (inkább biztonság / óvatossági okok miatt... nem egy életbiztosítás egy nőnek egy idegen férfival elmenni vmi isten háta mögötti kiserdőbe)

- olyan hely legyen, ahonnan tömegközlekedéssel viszonylag könnyen haza tudok jutni


Meg nyilván: legyen hozzám illő, normális, kellemes beszélgetőtárs az illető :)

ma 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én eléggé kirívó vagyok ebböl a szempontól, nekem volt egy elsö randim, ami péntektöl vasárnapig tartott. Eladó (ö) - ügyfél (én) viszonyban voltunk, én kérdeztem meg töle, hogy lenne-e kedve találkozni egy italra (én vagyok a nö). Aztán az italból az lett, hogy épp a Balatonra készülök, lenne-e kedve velem jönni. Volt kedve. Nem lett belöle kapcsolat, de felejthetetlen élmény volt. Azóta is simán bevállalnék több napos elsö randit, ha meg mégsem jönne be, akkor így jártam. :-)

A kérdésekre válaszolva: lehet csók, lehet szex is, ha mindketten akarjuk. Ajándékot nem várok, szerintem az nem ide illö. Alkoholt nem iszom egyáltalán. Ha a férfi mértékkel iszik, az még belefér, bár nem örülök neki. Ideális helyszín: ahol kettesben lehetünk, és nincs hangzavar, hallani akarom, hogy mit beszél a másik (egyébként sem vagyok az a nagy társasági ember). Mozit a legnagyobb hülyeségnek tartom, ismerkedni akarunk vagy nem? Ha igen, akkor ne filmet bámuljunk. Random sétálás is elég, ha az illetö nem unalmas és jó beszélgetöpartner.

ma 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Első randin se csók se szex.

Egy séta bőven jó...max egy kv vagy egy süti.

N 32

ma 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Csok szex kezfogas egy jo darabig nem ,mert elvesztemek az ertekuket. Tobbet er a tisztelet bizalom megalapozasa a varakozassal a kesobbiekre nezve.


Ajandeknak akkor van erteke ha tudod minek orul a masik. Legyen mogotte erzelem es jelentes. Legyen mogotte munka,h gondolkoztal minek orul mire van szuksege milnek orul. Ehhez venni kell a faradtsagot megismerni az ertekrendjet izleset. A figyelmed ajandekozasa a masiknak. Az ajandek uzenet kategoria. Szimbolum. Legalabbis egyes csaladoknal ennek nagy hagyomanya van.


A seta a legjobb,legalabb kiderul belole ha lemondja v nem jon el,h miattam volt nem az anyagiak hianya miatt mondta le. Illetve akivel nem erzem jol magam setalasnal parkban ulessel egy randin ,az hiaba vinne barhova mashova. Nem a program a fontos hanem h kivel vagy.

Amikor nem akarod fuggobe tenni h az illemtant mindig betartja-e meg ismeri-e,meg h tudod nem ugyanozok esetleg az illemszabalyaitok (nem akarod h ezen bukjon el az egesz) mert az megbeszelheto,nem akarod masok elott megalazni ,h lassak nem ismeri az illemszabalyokat. Vagy h befolyasoljak a velemenyetek masok meg az egesz randi kimemetelet .


A penzbe kerulo programokkal az a baj h nem talalkozik akkor es olyan gyakran ahogy tud es akar. Meg egy parkapcsolat nem epulhet olyan alapokra ahol csak penzbekerulo programokon erzik jol magukat a felek.

A randiknal barmelyik fel mondhatja,h nem akar tobbet talalkozni es ujat keres. Nagyon kellemetlenul ereztem volna magam ha nemet mondok es rakoltott egy rakas penzt az illeto programokra,ertsd itt azt is ,h esetleg csak a sajatjat fizette. Hogy nem marad penze magara illetve egy kovetkezo lanyhoz ,ha nekunk nem jon ossze parkapcsolat. Hogy elvettem volna tole a boldogsagra valo kovetkezo eselyet.

Ne vegyem el a lehetoseget a masiktol ,h tslalkozhasson massal.


Akkor nem mennek sehova ha egyutt elnek,amikor nem tudnak vagy nem akarnak penzt koltemi? Vagy nem erzik jol magukat otthon kettesben mert a masik nem erdekli oket csak a program meg rongyrazas?

Egyettelmu tiszteletlenseg lakasodra hivni vagy erdobe egy jo ideig.

Elcsabitas? Nem ereztem elcsabitast. Tudtam h akarok vele meg talalkozni,csak vele. Senki massal nem is probalkoztam randit megbeszelni. Nekem olyan izgalmasak voltak a randik,bar o olyan unalmasnak latja magat. Nekem nagyon kulonlegesek voltak ezek a randik. Ereztem,h torodik velem. Ez nekem sokkal tobbet jelentett holmi ettermi meghivasnal vagy mozinal. Ott kifizetik a penzt. Olyan semmitmondo ures lelketlen otlettelen tucat dolog. Ott nem jon ki az illeto egyenisege, mozdulatai, gesztusai,mint a penzkoltes nelkuli talalkozasokon. Ott figyelmie kell a reszletekre. Ott kiderulnek mindig uj kis aprosagok ,amikre figyeljetsz es emlekezhetsz es felemlegetheted.

Nem is ertem mas hogy tud parhuzamosan talalkozgatni randi ketegoriaban tobb emberrel,hulyiteni oket (van aki hamar megszeret valakit es fajdalmat okoz neki a lerazas) illetve egyre levalogatni es a tobbieknek hogy van lelkiismerete nemet mondani . Mert nem tudja az illeto megengedni maganak azt a lucust, h eggyel talalkozik annak megad minden eselyt mindent beletesz. Emlekezhessen mit beszeltek mi el vsak vele talalkozgstott. Tisztessegtelen versenyeztetni tobb randizot egymassal. Lelketlen etikatlan.

ma 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha tetszik a férfi mindegy hova hív el.

Ha belsőre is normális akkor a szex, csók belefér.

Ajándékra nincs szükségem.

Nem probléma ha iszunk alkoholt, de nem ragaszkodom hozzá.

Étterem teljesen jó, a zenét egyáltalán nem szeretem, koncert kiesik.

Ha random sétálunk és utána nem hív sehova az kiábrándító.

Mi anno strandra mentünk, utána étterembe.

ma 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha idegen, akkor egy kávé bőven elég. Esetleg valami apróságot is lehet adni, kedvességből, pl: csoki.


Ha ismerem már egy kicsit legalább azt, aki randira hívott, akkor valami program lenne ideális... Mozi, séta, csendesebb koncert, ilyesmi.


Az alkohol, csók, szex... ezekre ne számolj szerintem.

ma 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!