Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, volt olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt olyan, hogy tetszett egy srác, de túl későn lépett és ezért már nem akartátok megismerni?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk van egy srác, akivel egy közösségbe jártok és mondjuk tetszik. Számít, hogy azonnal kezdeményez és elhív randira, vagy mondjuk csak egy hónap múlva teszi ugyanezt? Ha tetszik, akkor elvileg egy hónap alatt olyan sokat nem változik csak persze lehet úgyis venni, hogy nem elég határozott, de végülis sietni sem kell sehova.

ma 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Sokszor jártam már így sajnos. Volt, hogy én nyitottam és akkor is alig lépett….elkönyveltem, hogy nem tetszem neki és tovább léptem. Utána meg kerestek, de nem tudott már érdekelni:///

Főleg ha már más érdekelt. Valahogy úgy voltam vele, hogy oka van, hogy nem lépett….ha annyira megakart volna ismerni akkor időben lép.

ma 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Olyan volt, hogy nem társaságban találkoztunk, hanem villamoson szólított meg, jeleztem, hogy mindjárt leszállok, de nem hívott el. Úgy voltam vele, nem fogom én randira hívni, ezért ott annyiban maradt a dolog. Ha egy társaságban lennénk, és addig nem jöttem volna össze vkivel, akkor nem lenne gondom, hogy később próbálkozott.
ma 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
Igen, jött más aki jobban megtetszett.
ma 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, volt már ilyen. Közös ismerősök által ismertem meg, de nem lépett és nem is mutatta ki, hogy érdeklem. Mire kezdeményezett, én már mással randiztam és tovább léptem. Pedig utólag elmondta, hogy már akkor nagyon tetszettem neki, mikor legelőször látott. Ha nem is rögtön, de pár alkalom után elhívhatott volna vagy legalább kimutathatta volna, hogy tetszem neki és akkor máshogy alakult volna.

Ha tetszik valaki, minek várni egy hónapot?

ma 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!