Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy nő társkeren azt írja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő társkeren azt írja hogy olyan férfit keres aki mellett nőnek érezheti magát, akkor konkrétan mit vár a férfitől?

Figyelt kérdés
tegnap 19:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
12%

Erre van egy szép elmélet, meg egy hétköznapi elmélet.


Az egyik jól hangzik mint a romantikus filmekben, a másik pedig kiábrándító.

tegnap 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%

#1

😆

tegnap 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Hordozza ide-oda, kényeztesse, kinyalja, pénzelje
tegnap 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem ez azt jelenti, hogy szeretve. Legalábbis én nőként nem értem ezt, mert mindig nőnek érzem magam, de amit más nők leírnak, azokból mindig azt veszem ki, hogy szeretve és megbecsülve akarnak lenni.


(Én is, csak ezt nem kötöm a nőiességhez, szerintem a normális férfiak is vágynak erre.)

tegnap 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
66%
Valami olyasmit jelent, hogy úgy legyen szeretve, hogy közben lehet egy gyenge nő, akinek segítenek, akinek nem kell a nehéz dolgokkal, megküzdeni, aki sok szempontból támogatva van.
tegnap 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
15cm + kupak
tegnap 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
65%
Szeretve, körberajongva, tisztelve,megbecsülve. Éreztetve vele, hogy ő az egyetlen, a nagy Ő, hogy izgató, kívánatos..
tegnap 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

Hát hogy kinyitja a kocsi ajtaját, hogy nem velem cipeltet nehéz dolgokat, hogy vonzódik hozzám.

Meg tud lepni egy szál virággal.

Amugy a volt munkatársam mindig kinyitottak nekem az ajtót, ha a székemet akartam kivinni akkor egyből felugrott hogy majd ő.

Na valami ilyesmi, de ő pl férfias is volt. Talán azért is éreztem magam nőnek ha együtt dolgoztunk.

tegnap 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
40%
Legyel udvarias,vigyel viragot,segitsd fel a kabatjat es le. Ajanld fel h viszed a taskajat. Lepd meg kis aprosagokkal vigyed szep helyekre rendszeresen,talald ki te hova mentek azon nelul,amit szeret, lehuzod a vsizmajat es megdicsered milyen szep a laba. Mindig idoben ott legyel ha talalkoztok,erezze h fontos neked totodsz vele ezzel,h ott vagy idoben. Kuldj neki kedves uzenetet h gondolsz ra,megdicsered a kormet sminkjet ruhajat szemelyesen. Emlexel ra mit vett frl elotte vslo alkalommal megemlited. Megjegyzed mit szeret mit mondott mi tottent vele es visszautalsz ra. Legalabbis nekem ez tetszene.
tegnap 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem sok jot !!! 🤑🤑🤑🤮
tegnap 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!