Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Itt meg alakulhat több vonzalom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt meg alakulhat több vonzalom?

Figyelt kérdés
Ebbol alakulhat valami? nincs meg a sracnal a wow Effektus... Es altlaban nekem elso talalkozo utan megvan. Most volt a masodik talalkozunk, nala aludtam vegig olelgetett es simogatott. Egyszerre kellemes volt es nem tudtam eldonteni hogy ez most jolesik vagy sem... Az is hozzatartozhat hogy az elozo exem nem szeretett igy osszebujni es elegge elszoktam az erzestok... Ha hozzaszokom lehet meg jol fog esni?
tegnap 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, siman.

Ha szimpatikus a srac belseg es csak nem az eseted (mondjuk nem olyan izmos vagy nem barna haju pl), akkor siman.

Ha taszit es nem tudod elkepzelni, hogy fizikai kapcsolat van koztetek, akkor nem.

Masodik talalkozon minek aludtal nala amugy? O akarta ?

tegnap 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem, nekem volt kedvem egy osszebujashoz. De amugy tetszik kulsore, belsore meg meg annyira nem ismerem...
tegnap 21:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Es ugy akartal osszebujni egy ranfom ismeretlen sraccal? Nekem ez nagyon furcsa. En elobb megismerem a masikat, mielott ottalszom valakinel.
tegnap 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!